Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális lány a húgom?

Normális lány a húgom?

Figyelt kérdés

19 éves idén, de nem érdekli semmi ami a korabelieket. Ruhája ép elég neki, megoldja a szettjét egy tornacipo+farmer+pulóver sémával. Nem lehet a szep, aranyos ruhakra rávenni, mert sajnálja a pénzt rá, kényelmetlennek találja, fázik bennük, vagy csak zavarja hogy neki túl kivágott (ha a dekoltázsából fel centi látszik, zavarja).

Állandóan olvas, rajzol vagy koreai baromságokat néz, vagy animezik. Nem lehet egy rendes sorozatot se nézni, mert neki unalmas. Lenne pénze, de azt holmi süthető gyurmára költi meg konyvekre es ilyekre.

Csak fantasy, klasszikus vagy történelmieket olvas, másról hallani se akar.állandóan itthon ul, es játszik a laptopjan nagyon sokat, valami autós vagy lövöldözős játékokkal.

Van 3 nagyon jó barátja, amiben ez ki is merül. Elmondása szerint nem zereti azt mikor 5-6 csoportos falkbában kellene járnia az osztályársnőivel, mert olyan "heloésennyi" a kapcsolat veluk.

Nem vehetek neki szep ruhát, mert anyánk hordja, mert neki nem tetszik(meglepetésként, tehát nem ő tudta nélkül).

Képtelen normálisan a két éves lányomra akár figyelni is. Soha nem tud banni egy gyerekkel sem,sőt csak annyit mondott barátnőm fiára h aranyos, es ment is el.

Az emberekkel is valami képtelen normálisan lenni, fél, állandóan keruli a néprs helyeket, úszni is csak szombat reggel megy, mert "akkor van szabad pálya, kevesen vannak".

Néha fogja magát és elmmegy a városba biciklizni, magában. Mi ez? Vagy ha lt valamit, pl. hegyek, gyönyörűnek mondja es képes hosszi percekig elmeredni rajta.

Zenéiben is tiszta ázsiaiakat hallgat, a "rendes" zene (pl. David Guetta) nem tetszik neki.

Az állatokat nagyon szereti, sok ilyen rendezvényre jár, főleg ha lovas. Akar is majd egy lovat ha lesz lehetősége. Filmekből is csomó ilyen témájút nez, de pl. Már kapcsolja is el a tévét, ha egy Die Hard féle, vagy romantikus, szerelmes film van, vagy akar egy amerikai vígjáték.

A pipere szettje kikerül egy tusfürdő, sampon, és dezodorban. Vannak parfümjéi, smink cuccai (amit tőlem kapott), de évente kb. Párszor használja. "Mert tüsszögők a parfumtol, az orrom bedugul" kifogásolja. " nem szeretem a sminket, nyűg, nem lehetek nyugodtan, mert véletlen a szememhez nyúlok elkenem. Meg minek minden nap?" Mondja. Tény az arca rendben van, de adhatna magára, hogy csinosabb legyen.

Fiúkról hallani se akar,azt mondja, most nem akar. Élvezi hogy szabad, maga rendelkezik az idejével (volt már kapcsolata 2 is, igaz nem a legjobb alakokat fogta ki).

Osszesegeb ennyi a hugom, szeretem ot de rossz látni, hogy igy eltevedt, hisz a mai lányok mind modern, 21.századiak. Mit lehet tenni?


2017. márc. 15. 11:27
1 2 3 4 5
 1/42 anonim válasza:
82%
Lehet a mai lányok a hulyék.
2017. márc. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem a hiba NEM a húgodban van!!!!
2017. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
93%
Nos jót nevettem rajtad, fel dobtad a napom köszi :D
2017. márc. 15. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
95%

Szerintem pont, hogy a húgod normális. Összefoglalva : szabad idejében sokat olvas, szereti az állatokat, biciklizik azaz sportol, kreatív mert rajzol és gyurmázik, ázsiai kultúrákkal ismerkedik. És ez neked mind baj. Az is, hogy nem ostoba amcsi vígjátekokat és akció baromságokat szeret, hanem ennél igényesebb. Az is, hogy a húgod nem egy ribi, aki kivágott cuccokban jár, minden héten kocsmában / diszkóban hány, fél kiló vakolat van rajta és már 14-15 évesen nem szűz. Nekem a mai modern lányok ezt jelenti és hánynom kell tőlük. A húgod viszont szimpatikus. Veled ellentétben.


"Képtelen normálisan a két éves lányomra akár figyelni is. "

Na ezen kiakadtam. Miért kéne neki a 2 éves lányodra vigyáznia ? Nem kellett volna lepetézni más nyakára.

2017. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
96%
Tok normalis. Nem plazacica, hanem egy egyszeru csaj. Ja, hogy nem vigyaz a 2 eves gyerekedre? Sajnalom.
2017. márc. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
94%
Azt hiszem ő én vagyok 6 évvel később xD 13 éves lány vagyok pont 3 barátnőm van, animés vagyok, ázsiai zenéket is hallgatok, utálom az embereket, imádom az állatokat, néha önkénteskedek egy állatmentő alapítványnál, a fiúkhoz hozzá sem szólok, imádok álmodozni, imádom a hegyeket, naplementéket, nem tudok bánni a kisgyerekekkel, én is póló farmer pulcsi tornacsukában járok suliba és utálom a lányos ruhákat és biciklizni is szeretek. Bár én imádom a Die Hard-ot :D
2017. márc. 15. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
49%
A gyerekekhez való hozzáállásától eltekintve teljesen rendben van, bár több lenne hozzá hasonló, nem a felszínes plázacicákból.
2017. márc. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim válasza:
93%

Ő teljesen normális lány. Hál égnek őt nem szippantotta be ez az ostoba média. Te viszont cseppet sem vagy az.


Nyugodtan lehet lepontozni.

2017. márc. 15. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
52%

A gyerekekhez való hozzáállásán kívül minden tök normális. Én is kb. Ilyen vagyok. Nem tudom miért baj a tornacipo+farmer+pulóverrel :) Én is ezt hordom nem szeretem a giccses "tegyük ki a mellünket" ruhákat. Szintén imádom az állatokat, csak én a kutyákért bolondulok. A süthető gyurma még mindig jobb mintha Szifon 7-ért akarna meghalni:D

Én is utáa kétszínű "barátokat"

Itt nem a csajban van a hiba.

Örülnék ha lenne ilyen barátnőm


16/L

2017. márc. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
78%

Te nyomorult barom.

A hugod teljesen normálus, te viszont beteg vagy!!!

Miért baj az hogy nem akar a többi pícsa közé tartozni?!!

Keress fel egy orvost

Barom

2017. márc. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!