Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom teljesen úgy viselkedi...

A húgom teljesen úgy viselkedik mint egy idegbeteg. Mit lehet ez ellen tenni?

Figyelt kérdés
Minden reggel már idegesen kel fel, azon is ki van akadva hogy felkeltjük mert suli van. Amikor hazajön és ha mondok neki bármi olyat ami nem tetszik neki, üvöltözik és olyanokat mond hogy neki nagyobb baja van mint nekünk (tanulnia kell összvissz, ha nem tanul akkor nincs telefon) de ha beszélgetni akarok vele, nem hajlandó bármit is mondani.

2016. febr. 17. 17:06
1 2
 1/17 Egyenes út ***** válasza:
6%
Az isten szerelmére,adjál már meg több adatot..!Ne kelljen már külön mondani mindenkinek.!
2016. febr. 17. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
49%
Ha kamasz korba van, akkor normális. A mai tinik nagyon le vannak terhelve az iskolában, napi 8-9 óra. Legalábbis az én sulimban. Reggel én is ideges vagyok, de szinte mindenki az. Bár engem nem kell kelteni.
2016. febr. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell külön kérvényt benyújtani neki reggel, hogy -hahó ébresztő ... Ébredjen egy vekkerre .

Ne akarja beszélgetni vele, ne szólj hozzá, majd szól ő ha akar .

2016. febr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
16%
Kamasz
2016. febr. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%

Vekker- ez jó :D Én amikor általános sulis voltam, akkor bizony vekker óránk volt, és nem kellett senkinek sem könyörögnie, hogy keljek fel :)

Nem tudom hány éves a kishölgy, lehet, hogy ez a korával járó "tombolás". Mégis nem kell körül ugrálni, meg azon idegeskedni, hogy vajon ő miért ideges..Szépen rá kell hagyni. Ha zavarja az ébresztés, akkor keljen maga, vagy késsen el. Majd néhány késés után rájön, hogy nem is olyan rossz az, amikor odafigyelnek rá. Ha nem akar társalogni, akkor hagyd. Lehet, hogy te ragaszkodósabb típus vagy mint ő, mégis a tesód és rosszul esik, hogy olyan közel vagytok egymáshoz de mégis nagy a távolság. Hagyd, majd előbb utóbb rájön, hogy ez az egész neki sem jó. Próbáld ki, hogy vajon ő próbál e majd közelíteni hozzád..

2016. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
23%
Miért nem telefonálhat? Valamennyit telefonálhatna tanulás nélkül is... Ez így zsarolás. Persze, hogy ki van bukva. Az egyik tanál pikkel rá, bekap egy rossz jegyet, ti meg leölitek a telefonról... szép.
2016. febr. 17. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Kicsit kevés az infó.

Mennyi idős a húgod?

Mióta ilyen?

Vagy mindig is ilyen volt?

Bővebb infó kellene hogy tudjunk okosat is írni.

Mellesleg nem lehet hogy bántja valaki csak fél elmondani??

2016. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

sportoljon az nagyon sokat segithet mert boldogság hormonokat termel és csökkenti a stresszt

ha haza értek az legyen az első hogy 1 órát tekertek a környéken, együt menjetek el valami sport szakörre

citromfű tea, magnézium, halolaj is sokat segithet

ha üvöltözik keményen vissza kel szólni mert az nagy baj ha ezt a stilust megszokja

2016. febr. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
A középiskolában "nyugi" volt a becenevem (amúgy Robi vagyok). Nem értettem soha, hogy miért kell idegeskedni feleslegesen. Én annyira nyugodt ember vagyok, hogy egy T34-es harckocsival egyetemben szemrebbenés nélkül végig tudnák hallgatni egy színházi előadást.
2016. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

13 éves, eddig se voltunk mintatesók de most rosszabb.

Ja és ha nem vesszük el tőle a telefont akkor elő sem veszi a tanulnivalót, csak a facen és instán lóg, és most bele kéne húznia a tanulásba mert jövőre felvételizik.

2016. febr. 24. 16:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!