Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Milyen unokatestvér az akivel...

Milyen unokatestvér az akivel 9 hónapja nem találkoztam, max csak össze futottam vele a boltban, és 1 hónapja nem beszéltünk?

Figyelt kérdés
Én próbálok vele beszélgetni, de mindig leráz, és ő fiú és egy évvel idősebb mint én. (én: 13L)

2017. ápr. 17. 17:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért, milyen?

Attól, mert vér szerint rokonok vagytok, attól még nem kell, hogy összejárjatok vagy kedveljétek egymást.

Valószínűleg ő nem igazán akar veled barátkozni, nem igazán akarja veled tartani a kapcsolatot, mert úgy gondolja, hogy nincs közös témátok, érdeklődési körötök, ebből kifolyólag meg akkor minek találkozzatok?

Lehet, majd pár év múlva ez változik.

2017. ápr. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van 2 unokatestvérem, akikkel amióta élek egy kezemen meg tudom számolni hanyszor beszéltem! Engem kereshetsz kérdező :))
2017. ápr. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Normális. Azért, mert rokon, még nem lesztek automatikusan legjobb barátok.
2017. ápr. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Igazából ezt a kérdést csak azért tettem fel, mert amikor náluk vagyok akkor tök jól elvagyunk, meg minden, de hogyha beszélni próbálok vele akkor nem igazán.

2017. ápr. 17. 17:36
 5/12 anonim ***** válasza:

Attol, hogy rokonok vagytok, mint emberek nem biztos, hogy jol kijottok.

Lehet mas oka is: pl. a fiuk ilyen korban teljesen mas vilagban elnek, mint a lanyok, lehet ugy gondolja, hogy cikiznek vagy ugratnak a haverjai, ha meglatnanak veled, stb...

Nekem 4 unokatestverem van, eggyel sem tartom a kapcsolatot.

2017. ápr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ebben semmi extra sincs. Mi is szeretjük egymást, mégsem járunk össze, csak évente kb. egyszer.
2017. ápr. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi különös.

Ebben a korban a fiúk fiúkkal jobban megértik egymás. Lányok meg lányokkal.

Én is közelebb állok a lány unokatesómhoz.

2017. ápr. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
En sem tartom az unokatesoimmal a kapcsolatot. Akkor szoktam velük beszelni, ha jonnek latogani vagy mi megyunk. Mondjuk az egyik fiu unokatesóm nagyon durván rammozdult en meg ellenkeztem mert azert megis csak rokon, azota kerülöm. 14/L
2017. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Amúgy csak azért tettem fel ezt a kérdést, mert amikor kicsik voltunk emlékszem mindig mentünk a mamához, és játszottunk, bunkert építettünk ágyneműből, és aztán egyre kevesebbet találkoztunk, most meg màr nem is beszélünk de ez akkor a korral jár... Nekem amúgy nincs is lány unokatesóm csak 3 fiú
2017. ápr. 17. 19:19
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem van olyan unokatesóm akivel együtt nőttünk fel, rengeteget játszottunk együtt, elválaszthatatlanok voltunk gyerekként. Aztán egyszer csak elköltöztek és azóta nem beszéltünk, ha hazalátogatnak se keres. Úgyhogy én se őt.
2017. ápr. 18. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!