Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nálatok ilyen előfordulhatna,...

Nálatok ilyen előfordulhatna, hogy ti éppen kakiltok reggel, a testvéretek pedig bejön fogat mosni és ezzel egyikőtöknek sincs semmi gondja?

Figyelt kérdés

Ezt a velem egykorú nagyon régi jó barátom mesélte. Náluk ilyen lazán volt reggel, hogy a földszinten egyben van a WC és a fürdőszoba, ő szart, a tőle 6-7 évvel fiatalabb húga pedig bejött és fogat mosott a reggeli készülődése jegyében.


Nem az hogy megállt a szívem ettől, de azért szokatlannak találtam és jót nevettem. Nálunk a testvéremet még az is zavarja, ha valaki elsétál a WC ajtaja előtt, miközben ő bent ül.


23/f


2017. ápr. 26. 09:16
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
28%

Én ezen nem nevetnék, inkább elszörnyednék.


Beteg egy család lehet.

2017. ápr. 26. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
56%

Nálunk nincs ilyen,sőt a WC külön van a fürdőtől.

De ha egyben lenne sem mennénk be egymáshoz

2017. ápr. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
78%
Nálunk wc sincs
2017. ápr. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
88%
Engem személyesen zavarna az ilyesmi, meg zavarba jönnék, de ha valakik így szokták meg, akkor nem látok benne semmi kivetni valót. Csak egy berögzült szokás, hogy a wc-zés privát dolog, voltak kultúrák, ahol egyáltalá nem volt így. Ha egyiket sem zavarka, akkor nem baj.
2017. ápr. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
64%
Amíg olyan helyen laktunk, ahol egyben volt a wc és fürdő, az nem zavart, ha fürdés közben valaki bejött valamiért, fogat mosni pl. De wc-zés közben senkit sem engedtem volna be, az tuti, és én sem mennék be máshoz wc-zés közben. A kakilás az szent dolog :)
2017. ápr. 26. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
75%
Nálunk simán előfordult. És akkor mi van? Nem vagyunk ilyen konzervatív gondolkodásúak. Sokszor úgy beszélgettünk meg röhögtünk hogy az egyikünk kakilt másik meg a kád szélén ült. Vagy amikor pl én fürödtem a tesóm jött be kakilni vagy fordítva. Húha de nagy dolog.
2017. ápr. 26. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
54%
Felőlem mindenki úgy csinálja, ahogy jólesik neki, de én nem tudnék sza*rszagban fogat mosni. Milyen az már? Nagyban sikálok és öblögetek, miközben pácolódom a bűzben. Nyilván senkié sem rózsaillatú. Még a sajátját csak-csak elviseli az ember, mert kénytelen, de hogy önként,dalolva máséban aszalódjak, az kizárt, ahogy én sem mosok fogat, miközben épp kábelt fektetek. Ha sürgős a fogmosás, akkor inkább a konyhában. Mondjuk személy szerint engem amúgy is zavarna más jelenléte és ebből kifolyólag másra sem nyitok rá. Épp elég öröm az, mikor utána kénytelen az ember a fürdőbe menni, peddig akkor azért már le van húzva a produktum, csak a bukéja lebeg még az éterben.
2017. ápr. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
15%
mi régen egymás fogkeféjével töröltük ki poénból a seggünket:D 2 év volt köztünk, akkor lehettünk 12-14 körül
2017. ápr. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%
Engem zavarna, ha az ellenkező nemű testvérem bejönne a fürdőszobába, amikor épp félmeztelen vagyok.
2017. ápr. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
A középkorban a nyilvános árnyékszékek közt nem volt elválasztó, az emberek kakilás közben beszélgettek egymással stb. Ez megszokás kérdése. Nálunk is olyan volt a lakás kialakítása, hogy egybe volt a wc a fürdő többi részével és 4en voltunk a családba mindenki 8ra járt sulibaŰ/dolgozni és reggel nem tudtuk másképp megoldani mint, hogy mondjuk valaki kakilása közbe a másik épp fogat mosott vagy hajat stb. Ez csak nevelés kérdése, olyan minta nudista strand, van aki el se tudja képzelni van akit meg egyáltalán nem hat meg.
2017. ápr. 26. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!