Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy lány az évfolyamon...

Van egy lány az évfolyamon aki bejön nekem, viszont még sose beszéltünk 1 szót sem. Reggel szoktam látni a buszmegben, mert ugyanazzal a busszal járunk suliba. Szerintetek hogyan kezdjek vele megismerkedni? Tippek, tanácsok?

Figyelt kérdés

Kicsit parázok, hogy beégek mert hátha van már barátja, vagy csak visszautasítana vagy ilyesmi. Gondoltam, hogy írok neki facebookon, de az elég furcsa lenne szerintem, hogy még sose beszélgettünk és ráírok azzal, hogy szeretném megismerni bla bla. Tippek, tanácsok ezzel kapcsolatban?


17F


2013. nov. 28. 21:50
 1/3 kalem10 válasza:

Szerintem egy lány sokkal jobban díjazza azt ha személyesen odamész és mondjuk elhívod valahova. Ők is csak emberek.

Általános igazság, hogy a pasik próbálkoznak a csajok választanak. Nem te vagy az egyetlen akit lekoptatnak.

De azt javaslom, hogy menny oda hozzá és beszélj vele.

Mindegy, hogy miről. Légy magabiztos és ennyi a lényeg.

Utána már megy minden a maga útján.

2013. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem nagyon nem szimpatikus,ha egy fiú facebookon akar ismerkedni,ha az évfolyamtársad,akkor biztos ő is megismer,szóval simán odamehetsz hozzá szerintem.Leülhetsz mellé a buszon v ilyesmi.Ha van barátja és érzi,hogy tetszik neked mondani fogja,de legalább megpróbáltad:)
2013. nov. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Azóta megtudtam, hogy van barátja sajnos:/ Azért köszi a válaszokat. :)
2013. nov. 30. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!