Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az a helyzet, hogy van egy...

Az a helyzet, hogy van egy lány aki nagyon megtetszett és szeretnék valahogy kapcsolatot létesíteni vele. Lehetséges?

Figyelt kérdés

Régen voltam bele szerelmes, kikosarazott...

Most nem mondanám szerelemnek, maximum hogy kedvelem, de abban sem vagyok biztos, hogy ő engem bír-e...

Reggelenként, ha későn készülök el szoktunk találkozni, és ha nem találkozok vele szinte az egész napom szomorkás lesz...

Hogyan kedveltessem meg magam vele, vagy hogyan kezdhetnék vele kapcsolatot?



2014. febr. 5. 19:43
 1/4 anonim ***** válasza:
keress mást;) jobban jársz;)
2014. febr. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kommunikáció az egyetlen út. Mindig minden párkapcsolati kérdésre!!!!! Varázsütésre nem lesz beléd SZERELMES! :D
2014. febr. 6. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Mutasd ki, hogy érdeklődsz utána. Hallgasd meg, ha baja van, kérdezd meg, hogy érzi magát, mi történt vele aznap, és őszintén hallgasd, mit mond.
2014. márc. 25. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondjuk amit a hármas mond, annak alapnak kéne lennie mindenkivel szemben, nem csak olyannal, akinek a bugyijába akarsz nyúlni.
2014. ápr. 26. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!