Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Saját testvéreim sértegetnek....

Saját testvéreim sértegetnek. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egyáltalán nem szeretem őket és szerintem ez kölcsönös.folyamatosan azt hallgatom hogy dagadt kqva, és konkrétan nem tudok mit kezdeni szüleimet nem érdekli 14 éves vagyok nem tudok elköltözni nem birom mar ekviselni evek ota ezt hallgatom vagdostam is magamat mert ez megnyugtatott es jo erzest keltett bennem.de nekem van jovom jol tanulok en nem szeretnek ezert öngyilkos lenni elterveztem az eletem hogy hova akarok tovabb tanulni de lassan beleorulok a sertegesekbe és a (testi)bantalmazasokba is.nem tudom mit tegyek
2017. máj. 13. 21:06
1 2
 1/11 anonim válasza:
A vágdosás hülye dolog inkább foglaldd le magad valamivel ne foglalkozz velük.....nézz animét az megnyugtat legalább is engem:D A suliba tuti vannak barátaid csináljatok közös programokat:D Nem kell velük foglalkozni
2017. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Amikor ezt a szuleimmel próbáltam megbeszelni csak ennyit mondtak:hagyd oket es ott hagytak de en olyan fajta lany vagyok akit nagyon konnyen meg lehet serteni es nem tudom a dolgokat lesz***i.bezarkozok a szobamba hogy ne kelljen veluk talalkoznom de meg akkor is dorombol az ajtomon hogy nyisd ki te dagadt kqva.pedig max 5 kg felesleg leheg rajtam
2017. máj. 13. 21:32
 3/11 anonim ***** válasza:
Akkor kezd el megtanulni hogy ne vegyél minden marhaságot magadra. Mert Sokkal rosszabbakkal is találkozni fogsz életedben mint az idióta testvéreid. Azért cseszegetnek mert tudják hogy rosszul viseled. Próbáld meg nem mutatni hogy rosszul esik, nem fogja úgy szórakozatni őket hogy fájdalmat okoznak. A vagdosást meg felejtsd el, az semmit sem old meg.
2017. máj. 13. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Amikor elottuk vagyok mindig ugy csinalok mintha nem erdekelne de amikor a szobamba megyek akaratlanul elkezdek sirni de ha ugy csinalok mint akit erdekel meg akkor is folytatjak.nem ertem hogy lehet valaki ilyen kegyetlen a sajat testverevel
2017. máj. 13. 22:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Tudod mi a gond?

Az, hogy te valójában csak úgy hiszed, hogy úgy teszel mintha nem érdekelne az, hogy bántanak, de valójában nagyon is látszik rajtad!

2017. máj. 14. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ott helyben szedd le a fejét, ha iLyet mond. A szúleid se szólnak egy ilyen beszólásra semmit? Akkor cirkuszolj magad, majdcsak észreveszik. Ja, és ebből nem a dagadt a nagyobbik sértés! Semmiképp ne hagyd magadon száradni.
2017. máj. 14. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mindkettőjükből annyira elegem van legszívesebben kínoznám őket hogy áterezzek hogy mit erzek evek ota
2017. máj. 14. 12:26
 8/11 anonim válasza:

első vagyok, ha nem tudod a dolgokat leszarni akkor szólj nekik vissza ne legyél gyáva nyuszi! mondd meg nekik hogy m

égis mi a szart képzelnek magukról hogy oltogatnak? nyugodtran szólj nekik vissza! mondd meg nekik hogy ők a dagadtak....nem értem ezeket a szülőket..

2017. máj. 15. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 angyalka96 válasza:
Szia, együttérzek veled, próbáld ki azt, hogy ha sértegetni akarnának nevess, erre nem számítanak és ezzel rájönnek, hogy nem érik el amit akarnak.
2017. máj. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Oké megpróbálom ☺
2017. máj. 15. 22:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!