Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lehet ilyen szívtelen és...

Hogy lehet ilyen szívtelen és lusta a testvérem?

Figyelt kérdés
Beteg vagyok,és édesapám megkérte tesómat,hogy nincs itthon kaja,ugorjon be a boltba. Erre ő azt mondja hogy biztos nem megy,meg hogy szakad a víz róla..én mondtam neki,hogy ha nem megy,szarba hiz minket,és nem lesz kaja. Felhívom...Erre mit mond: Nem érdekel.....Mit csináljak,hogy megálljam,hogy ne pofozzam le? Szegény apukám is dolgozik este 7-ig...annyira elkényesztetett hülyegyerek,hogy irritál. Mit tegyek hogy megálljam,hogy ne hajítsam el Kínáig?

2017. máj. 22. 14:09
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*hoz
2017. máj. 22. 14:10
 2/12 anonim ***** válasza:
47%
Betegen akarsz pofozkodni, dobalozni? Akkor nem is igazan vagy beteg.
2017. máj. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Jajj,nem úgy értem,ez csak egy kifejezés...-.-"
2017. máj. 22. 14:15
 4/12 anonim ***** válasza:
93%

Ez nem kamu?


Tesóm is ilyen, csak ő már 28 éves úriember, életében kb. akkor volt boltban, amikor magának nézett menő cipőt.

Ha fiatal még most kell hatni rá, mert később már nehezebb lesz és így majd apukádtól örökölsz egy tehetetlen tesókát...

2017. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem kamu,15 éves,apukámmal meg velem folyton ordibál,meg csicskáztat...utálom
2017. máj. 22. 14:19
 6/12 anonim ***** válasza:
67%
Mit tegyél? Szokd meg, hogy rá nem lehet számítani. Szedd össze magadat és menj le. Ha nem megy, akkor hívd fel apudat, hogy hazafele ugorjon be a boltba, ha nem tetszik neki, akkor el lehet irányítani a nevelése eredményéhez, hogy tisztázza vele, hogy kinek van jobban kedve, ideje , energiája boltba menni.
2017. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
76%
Nem tudsz beszélni apuddal, hogy nem csináltok neki ételt, nem mosogattok el utána, stb. a ruháit nem mossátok ki. Nem tudom érthető-e. Semmilyen jogon nem csicskáztathat téged.
2017. máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%

Nem kell megállni! A jó időben elhelyezett pofon nevelő hatású!

Gyereket a szülő nem üthet meg, de a tesóknál természetes, hogy néha elgyepálják egymást.


Ha nem vesz kaját, akkor rendeltek egy pizzát, és apuddal feleztek. Ő meg egyen, amit hozott!

2017. máj. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Kamasz!! Lehet tényleg csak fáradt volt ő is. Ne egyből támadj,ez sosem célravezető! Talán ha beszélnél vele,nem számonkérő stílusban,hanem normális hangnemben és elmondanád neki,hogy rosszul érzed magad és te most nem tudsz lemenni a boltba,legyen szíves segítsen most nektek,hátha segít.És ne zsarolni próbáld azzal,hogy szarba hoz titeket,nekem ilyet mondana valaki én sem szívesen segítenék neki!
2017. máj. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
70%

A húgom ugyanez!

25éves létére!

Anyámmal apámmal velem úgy beszél mintha a seggéből rángatott volna ki!

Agyon ütöttem!

Csak nem változik!

Ezekkel nem lehet kiszúrni!

2 éve nem beszélek vele! :(

2017. máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!