Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém beleszeretett Margot...

Az öcsém beleszeretett Margot Robbie (amerikai színésznőbe), a telefonján van róla csomó képe, és a képernyőt csókolgatja, állandóan róla beszél mindenkinek!?

Figyelt kérdés
Mondtam neki, hogy keressen egy olyan csajt, aki vele egy idős és itt él magyarországon, a sulijukban is vannak kedves szép lányok, de ő hajthatatlan, azt mondogatja, hogy vele fog összeházasodni! Csak szerintem gáz, vagy majd kinövi? Ő 10 éves, én 17/F
2017. jún. 2. 19:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
94%
Ember! Az öcséd egy 10! éves kissrác. Majd kinövi.
2017. jún. 2. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
86%
10 éves kisgyereknél ez még normális nyugi, kinövi. Ilyen korban még gyorsan fejlődnek, lehet egy év és elfelejti. Ha 5 év múlva is ezt csinálja, majd akkor aggódj.
2017. jún. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
94%
Hülye tanács, h egy tizéves kissrácnak legyen csaja. Minek? Ezt majd ki fogja nőni...
2017. jún. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
89%
Szegény kissrác, csak a korához illően rajong valakiért, szállj le róla, ciki vagy!
2017. jún. 2. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
80%
De aranyos😍❤❤
2017. jún. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Én 15 lány vagyok, és mindig is hülyének tartottam azokat az embereket, akik egy amerikai színészt bálványolnak. Hát nekem is eljött az idő. Körülbelül egy éve kezdődött, azóta szinte minden nap eszembejut (köszönhetően az egyéb közösségi oldalaknak is részben). És már én érzem cikinek, de nem tehetek róla. Főleg hogy ő 10 éves...xddd én meg 15. Jó, én nem csókolgatom a képernyőt, meg nem ábrándozom arról hogy összeházasodunk, de azért néha húzzátok vissza a talajra. Engem is néha elkapott az a "na majd én kimegyek amerikába, és beszélek vele, meg muszáj találkoznunk egyszer stb..." néha szinte belebetegedtem hogy nem oda születtem. De reméljük ő még kinövi. (Abban bízom hogy én is 😂😂😂)
2017. jún. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem ez normális, főleg ha még csak 10 éves :) A hírességek körülvesznek minket, van aki hajlamosabb "követni" őket, van akit hidegen hagy. Ha ciki ha nem, nekem is vannak híres pasikról képek a telefonomba, ha úgy van simán beállítom háttérnek is, egész egyszerűen mert tetszik a szememnek amit látok :D Néha szerintem mindenkinek van ilyen, hogy hú de szívesen megismerném, mert szimpatikus vagy ilyesmi :) Pedig én már 20 éves vagyok. De szerintem ez nem ciki, kicsit sem :)
2017. jún. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%

Előző vagyok.

Annyi még, hogy a nagy rajongást/hirtelen fellángolást sokan összekeverik ezzel, hogy beleszeretett :D Beleszeretni olyan valakibe lehet, akit személyesen ismersz és beszéltél már vele életedben.

Majd kinövi, meg ő még kicsi, nem kell csajoznia :) Hagyjátok rá!

2017. jún. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
94%
Margot Robbie elég jó csaj, legalább tudod hogy van ízlése az öcsédnek.
2017. jún. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%

Majd kinövi.


Viszont, ha nem akarod összetörni a kissrác szívét, ne közöld vele, h Margot Robbie házas.

2017. jún. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!