Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Regen sokat bantottam az...

Regen sokat bantottam az ocsem amikor gyerekek voltunk es furdal a lelkiismeret, mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem tudom hogy miert csinaltam lehet rajta vezettem le a feszultseget egyszeruen nem tudom de ma mar sosem tennek ilyet mit tegyek es szerintetek utal engem ez miatt?? fiuk vagyunk.

2017. jún. 21. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a hugommal voltam így, rengeteget bántottam. Azóta felnőttünk (de már ennyi ésszel sem) fogom tudni megbocsátani magamnak azt a sok rosszat, amit vele /ellene tettem. Ezért igyekszem jó lenni hozzá, segíteni neki, amiben csak tudok. Kedves és tisztelettudó vagyok vele, megbecsülöm és ezt mindig kifejezem számára, szóban is. Szerintem te is cselekedj vele jól! Sajnos a múltat nem tudjuk kitörölni, de tehetünk nagyon sok jót, kedves dolgot, amire emlékezhet.
2017. jún. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mondd el neki ezt és hogy megbántad, amit tettél! Beszéld meg vele. én hasonló esetben nagyra értékelném az ilyen gesztust!
2017. jún. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
koszi a valaszokat.
2017. jún. 21. 22:34
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a másik oldal vagyok, én voltam a mindig fenékbe billentett kishugi (szó szerint), vagy szóban mindenért lecseszett. 4 év a korkülönbség köztünk, amikor én 10 voltam pl., ő 14. Már rég elfelejtettem. Ne legyen lelkiismeretfuralásod, nem hinném, hogy utál. De kérdezd meg tőle, aztán megnyugszol. Amúgy meg ha tartjátok a kapcsolatot, a viselkedéséből leszűrheted szerintem.
2017. jún. 21. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szintén húg vagyok, aki azért kapott a jóból. 😁😁 bennem inkább a jó testvéri pillanatok maradtak meg, nem a rosszak, de ha így érzed mindenképp mond el az öcsédnek hogy sajnálod tuti jól fog neki esni
2017. jún. 22. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát ne bántsd ezentúl, majd túllép rajta. Törekedj a jó viszonyra. Egyébként szerintem ez valahol természetes, hogy piszkálják egymást a tesók.
2017. jún. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lány létemre 3 bátyám van. Már mind a négyen felnőttek vagyunk, de sejtheted, kérdező, hogy kaptam tőlük hideget-meleget. A legidősebbet kedvelem és ennyi. A középsőt nem tartom a testvéremnek, mert egy elmebeteg, nárcisztikus, kötekedő f*52fej, a legkisebbet csak szánni tudom, egy ostoba, hülye drogos. Szomorú, de van ilyen.

Ha úgy látod, hogy az öcséd gyűlöl téged, akkor tegyél azért, hogy ne gyűlöljön.

2017. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!