Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A nővérem folyton azt akarja...

A nővérem folyton azt akarja amit én! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
A nővérem 15 éves én meg 13. Az a bajom vele hogy folyton azt akarja amit én, pl. Múltkor akartam venni egy fekete rövid farmert, erre pont neki is az kell, mert hogy neki is az tetszik... Végül nem azt vettem meg hanem egy sima farmert. Nem az a baj hogy most ez az egy gatya neki is tetszik, hanem hogy mindig ugyanaz amit kinézek például. Meg múltkor ki akartam próbálni egy hajsprét,(ne értsetek félre nem festem a hajam), és ugyan olyan ombre hajat akar mint én, de ez viszont már zavar, mert nem akarok ugyanúgy kinézni mint ő, mindenben.. Főleg a hajban nem. Nem értem, hogy ő a nagyobb és nem tud találni valami mást.. Elég zavaró! Lehet hogy hasonlítunk egy csomó dologban, de én már rég elterveztem hogy ki akarok próbálni valamit, és erre neki is pont olyant kell kipróbálni.. Szeretnék egyedibb lenni de nem tudok. Általában jóban vagyunk, de ezért mindig mérges vagyok. Na meg ha neki is az tetszik, akkor vegyünk kettőt.. Veletek volt már ilyen? Engem nagyon zavar. Esetleg tippeket tudtok adni? Normális válaszokat légyszíves!(:

2017. jún. 22. 19:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kénytelen leszel félrevezetni. Másra mondod hogy tetszik, te meg megveszed az "igazit".
2017. jún. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
Szerintem kérdezz rá miért csinálja ezt és mond el neki hogy nem szeretnéd ,hogy majdnem mindenben ugyan olyan legyen mint te ,szeretnél egyedi lenni , hiszen minden ember más és ez normális,de egy tipp pl.szeress meg egy olyan dolgot amit utál pl.pók és lehet nem fog utánozni
2017. jún. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vásárolj tőle külön: mondjuk a barátnőiddel és ha megkérdezné adott dolgot hol vetted vond meg a vállad h elfelejtetted.
2017. jún. 23. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem pusztán irigy rád. Irigyli hogy vannak saját ötleteid,elképzelésed ami neki nincs mert mindig csak utánad csinálja a dolgokat, nem pedig előtted. Nekem a 36 éves sógornőm ilyen, tudom milyen zavaró...
2017. júl. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!