Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Velem van a gond hogy ezt nem...

Velem van a gond hogy ezt nem tudom értékelni?

Figyelt kérdés

Bátyám és családja külföldön él. Évi 1-2 alkalommal térnek haza.

Augusztus közepére várom a gyermekemet, mondták az elején hogy addigra haza jönnek hogy lássák a picit.

Akkor mondhatni jól esett, viszont azóta nem is beszéltünk, ha írtam sem nagyon beszédes, ő meg abszolút nem ír. Nem is erőltetem, sógornőm is hasonló. Ha haza jönnek, én akkor sem nagyon tudok ehhez jó pofát vágni, jól esne ha jelenleg is megkérdezné hogy vagyok. Ha pedig haza jönnek akkor én tegyek vegyek a kedvükre aztán pakoljak utánuk mert még a sógornőm a szobába is képes bejönni cipőstől, és még lehetne ezt sorolni


2017. jún. 26. 02:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Különösebben nincs mit értékelni ezen. Szerintem.
2017. jún. 26. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
95%
Nem értem, mi az amit értékelned kellene?
2017. jún. 26. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Hiszti hiszti hiszti.
2017. jún. 26. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

1. Ha szeretnéd, hogy jöjjenek, akkor ápold a kapcsolatot. (Annak szép a kertje, aki ápolja...)

2. Ha nem szeretnéd, hogy jöjjenek, akkor kerek-perec írd meg nekik, hogy tutira tudják mihez tartani magukat

3. Ha meg marad a jelenlegi hozzáállásod, akkor pedig ne csodálkozz.

2017. jún. 26. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
69%
Tudod, ilyen emberhez én sem mennék szívesen, teli vagy rosszindulattal.
2017. jún. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, en is külföldön élek és mivel az életünk csendes, átlagos, nem nagyon van mit mondanom a családomnak innén a távolból. Ha jönnek, vagy mi megyünk, simán tudunk beszélgetni bármiről, de pl Skypeon ez valahogy nem megy.
2017. jún. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
96%
Majd ha neked is meglesz a gyereked, netán még egy, dolgozol mellettük, intézed az ügyeket, tele vagy napi teendőkkel és nem otthon heverészel, akkor majd talán megérted, miért nem irkálnak rád, és miért szép dolog, hogy nyaralás, pihenés helyett rád áldozzák az idejüket és a pénzüket családostul.
2017. jún. 26. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Én fordítva voltam így vele. Kijöttünk külföldre, és én mindig próbáltam keresni a kapcsolatot a tesómmal, sógornőmmel. Nagyon hamar rájöttem, hogy nagy ívben tojnak ránk. Volt, hogy írtam , és több hónapig sem írtak. Így én sem írok. Ma már köztünk nincs skype-on kommunikáció, nem írogatunk, és évente egyszer amikor hazamegyünk csak 1 napon látogatjuk meg őket. Pedig már ott is gyerek van.
2017. jún. 26. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
És ha mennek a bátyádék akkor milyen a kapcsolat, beszélgettek rendesen? Vannak ilyen típusú emberek akik neten nem tudnak kapcsolatot tartani ez van, nekem is van ismerősöm akivel képtelenség üzenetben beszélni de élőben meg be sem áll a szánk és évi 2-3 alkalommal találkozunk.
2017. jún. 26. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Az igazság hogy tudtunk miről beszélni, viszont azt megtettük a távolság ellenére. Amióta pedig haza mentek, újévben teljesen el fordultak.

Egyébként nem rám áldozzák a pénzüket nyaralás helyett, mert itt lakik közel sógornőm családja is és a mi szüleink is. 😃 ez az egyik, a másik pedig az hogy azért nem dolgozik a bátyám este 9ig, hogy épp ne tudjon rám írni, esetleg válaszolni. Én is dolgoztam de a családomra tudok időt szakítani. Ha nem is mindennap de hetente, két hetente elvárható hogy beszéljünk. Az hogy tele vagyok rosszindulattal??? Teljesen megcáfolom. Én szívesen vártam volna mind a négyőjüket úgy hogy alig térek majd haza a néhány napos kisbabámmal. De ezek után, szinte olyanok mintha turistákat kellene kerülgetni, akik az év többi napján a 8 hónap alatt magas ívről le.....

Nem, ehhez nem tudok jó pofát vágni, aki pedig tudna, vagy úgy gondolja hogy normális ez a viselkedés annak szíve joga.

2017. jún. 26. 09:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!