Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdjek a testvéremmel...

Mit kezdjek a testvéremmel ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Sziasztok, a nővéremről lenne szó. Mindketten 20 felett vagyunk, külön élünk már, dolgozunk stb. Gyerekkorunkban mivel csak 2 év van köztünk nagyon közel álltunk egymáshoz és a szüleinkre nem nagyon számíthattunk, mi mindent megbeszéltünk. Én elkerültem egyetemre koliba, majd külföldre, így ritkultak a találkozások, főleg mivel az ő párja nem kedvel engem. De messengeren szinte minden nap beszélünk, ha egy nap nem írok akkor már aggódik. 1 héttel előre megbeszéltük hogy ma elmegyünk vásárolni meg ebédelni. Ma kilenckor felhívott hogy mégsem tud jönni. Megesik az ilyen, de már nem ez az első. Ha el is jön kb 1-2 havonta vmi programunkra akkor 1 óra után lelép mert vmi mindig közbejön... Nekem ez nagyon rosszul esik és ezt el is mondtam neki... Nem tudott volna előbb szólni? Legszívesebben most nem is keresném jó sokáig, de már csak ő van meg az apai nagyszülők akikkel tudom tartani a kapcsolatot...

2017. okt. 14. 12:12
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Hát akkor egy ideig ő sem lesz.
2017. okt. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
64%

Mi az hogy mit kezdjél vele. Részemről a havi 1-2 találka pont elég ha nem laktok közel egymáshoz, és mindkettőtöknek meg van a saját élete. Ha te ezt nem így gondolod meg mondom mit tegyél.

Mondd meg neki kerek perec hogy van e valami problémája hogy nem akar veled találkozni vagy mindig lelép. Ez a legtisztább út. Szemtől szembe. Legyen hozzá merszed.

Nyűg vagy e már számára, vagy megváltozott és nem illik össze a személyiségetek, esetleg a pasija nem engedi.

Akármi lehet.

Vele beszélj, ne tőlünk várd a megváltást. :D Mindenki ezt fogja csak tudni mondani.

Beszélj vele! Ha ez magadtól nem jutott eszedbe ott gondok vannak.

2017. okt. 14. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Egy városban lakunk..
2017. okt. 14. 13:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
...és mit válaszolt, mikor ezt elmondtad neki?
2017. okt. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13%
Így hogy egy városban laktok felesleges túlszervezni a dolgokat? Van párod? Ha délelőtt vásároltok, délben ebédeltek, akkor ki főz és tálal nővéred párjának ebédet?
2017. okt. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

"Így hogy egy városban laktok felesleges túlszervezni a dolgokat? Van párod? Ha délelőtt vásároltok, délben ebédeltek, akkor ki főz és tálal nővéred párjának ebédet?"


Gondolom, van két keze a párjának, amivel el tud készíteni valami egyszerű ételt, sőt, ki is tudja rakni magának tányérra. Lehet, hogy még az evőeszközöket is megtalálja hozzá.😂


Kérdező, jó eséllyel az a gond, hogy a párjának nem vagy szimpatikus, tesód meg konfliktuskerülő, nem akar balhét abból, hogy fél napot veled töltene. Ha ő fontos számodra, akkor próbáld meg a párjával rendezni a kapcsolatodat.

2017. okt. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Hát szerintem vannak más barátaid is biztos, nem csak a nővéred, menjél akkor velük,ha ő nem kíváncsi rád már.
2017. okt. 14. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nekem nem az jön le abból hogy mindennap rámír hogy nem kíváncsi rám... Mindkettőnknek van párja, nem értem ez miben számít. A nővérem párjának nem csak velem van baja, hanem az egész családunkkal, bár azt nem tudja megmondani hogy mi, sosem jön el 1 karácsonyra vagy esküvőre... Mindegy ez az ő dolguk, én ebbe sosem szóltam bele, sőt szoktam érdeklődni hogy mi van a párjával, tudom hogy beteges(refluxa van) és szoktam a tesómnak mondani miket próbáljanak hogy jobban érezze magát...

Találkoztunk egyébként tegnap, kiderült hogy nem is volt otthon a párja, ezért meg kellett várnia amíg hazajön(?). Beszéltem neki róla hogy miért jön közbe mindig erre azt mondta hogy ő nem tud szervezkedni ezért mindent elfelejt és rászervez...

Nyilván a barátaim nem a testvérem, ha velük szeretnék menni akkor velük mennék.

2017. okt. 15. 08:32
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos erős a gyanúm, hogy a párjával van a gond... mindenképpen azt javasolnám, hogy óvatosan kérdezz rá a nővérednél, hogy mi a helyzet, jó-e a kapcsolat. Lehet, hogy nagy bajban van, még ha most hihetetlennek hangzik is. Sajnos tudom, miről beszélek...
2018. febr. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!