Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tennétek ebben a helyzetbe...

Mit tennétek ebben a helyzetben? A játék miatt lehet ennyire agresszív?

Figyelt kérdés
Van egy öcsém, aki ma nekem jött, mert épp megemlítettem neki, hogy nem épp jó dolog az amit csinál. Egész nap a számítógépén játszik ezekkel az online lövöldözős játékkal, és üvöltözik. Felnyomott a falra, és annyira megszorította a nyakamat, hogy most jegelem az állkapcsomat. Mellesleg olyan helyen dolgozik, ahol -elméletileg- mentálisan rendben kellene, hogy legyen.

2017. nov. 3. 23:42
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:
Nő vagyok
2017. nov. 3. 23:44
 2/24 Argloss ***** válasza:
82%

Egy mentálisan egészséges ember nem fog a való életben is gyilkolászni, elmebeteg módjára viselkedni egy játék miatt. Gyerekek sem, ha megfelelően nevelik őket.

Nem derült ki, hogy hány éves emberről van szó, de egy jó kis beszélgetés mindenképpen kellene neki. Szülőkkel, pszichológussal, barátokkal...

2017. nov. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Argloss ***** válasza:
75%

Hopsz, nagyjából kiderül a kor.

Tapintatosan el kellene vele beszélgetni, hogy milyen dolgok történnek vele mostanában. Meglehet, hogy kezd kiégni a munkahelyén, depressziós stb. Valamilyen problémája miatt lett agresszív.

Ha gyerekként is ilyen volt, akkor mehet a pacsi a szülőknek, a saját biztonságod érdekében próbáld kerülni.

2017. nov. 4. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
50%
Nem. Azért mert nem nevelték rendesen, csak nőtt mint a gaz. Na ez az egyik. A másik, hogy ha már dolgozik, akkor felnőtt ember. Innentől kezdve nem értem milyen jogon próbálsz belepofázni abba, hogy mit csinál a szabadidejében.
2017. nov. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 gnoomage ***** válasza:
41%
Igen, hisz ha egy reklámban látsz egy verekedős részt egyből tömeggyilkos leszel... Nem a játék miatt ilyen. Történt valami trauma, esetleg bántják otthon vagy a suliban, nem nevelték rendesen vagy valamilyen érzelmi dolgot nem tud feldolgozni. És persze, mivel ti is a gépet hibáztatjátok a szülők hibája miatt(hisz ha tennének valami értelmeset nem lenne ilyen) ilyen is marad, nagy eséllyel csak lefele megy.
2017. nov. 4. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
84%
Az ocsed nem normalis. Talan soha sem volt, csak meg nem vette eszre senki, vagy remenykedtetek, hogy majd “kinovi “.
2017. nov. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Nem "pofázok" bele, hogy mit csinál szabadidejében, de amikor a szabadideje 80%-ban (mert a maradékban eszik, alszik) mást nem csinál, azaz nem segít a ház körül, mocsok van körülötte, és így viselkedik az emberekkel, akkor már ugyan rákérdeztem, hogy szerinte ez jól van-e így? Ha ez akkora bűn, akkor sajnálom. Persze, ez lehet szülői hiba is, ezt nem kétlem, mivel sajnos elég hamar elvesztettük édesapánkat. Szóval igen, lehetséges. Köszönöm a értelmes hozzászólásokat.
2017. nov. 4. 01:16
 8/24 anonim ***** válasza:
14%
Semmi köze ennek a játékokhoz. Te meg vizet iszol, ezért vagy ennyire érzékeny? Látod? Értelmetlen. Nincs a kettő között összefüggés.
2017. nov. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

Ilyet normalis ember nem tesz. A falra felnyomas es fojtogatas komoly dolog, foleg ha mar felnott.

Ha meg a szamitogepes jatekokon kivul semmit nem csinal otthon, meg onmagat es a kornyezetet is hanyagolja, akkor vegkepp rossz uton jar. Anyukaddal belszelj errol, o talan jobb belatasra tudja ocsedet birni, mielott meg sulyosabb lesz a helyzet.

2017. nov. 4. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
81%
Alapból lehet az embernek valami kattanása. Én 30 múltam, ha van rá időm, akkor halomra ölöm a sok hülyét meg a zsarukat a GTA Online-ban, vagy állat módjára csapatok valamelyik utcai autóversenyes játékban, de ettől függetlenül a való életben max a legyet/szúnyogot ölöm meg, vagy bántom, illetve gerincesek közül max a hal az amit gond nélkül lecsapok, de ugyanakkor a városban sem adom a boyracer kölköt a taximmal, ezeket kiélem a virtuális világban, ennyi.
2017. nov. 4. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!