Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Barátnőm félmeztelenül járkál...

Barátnőm félmeztelenül járkál bátyja előtt?

Figyelt kérdés
Szerintetek normális, ha egy 18 éves egyetemista lány melltartó nélkül, egy szál bugyiban mutatkozik idősebb bátyja előtt?
2017. dec. 14. 21:50
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Az én gyerekeim ilyet nem csinálnak, de attól még más családban lehet normális. Akkor nem normális, ha a bátyjára szexuális benyomásokat tesz emiatt.
2017. dec. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
97%
Ha ök ezt szokták meg gyerekkoruk óta, akkor igen.
2017. dec. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Hat en nem tudom, ok biztos annak veszik de szerintem nem veletlenul nem megszokott.
2017. dec. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem egy szégyellős fajta. Végülis mindenkinek van teste, az ember az egyetlen ilyen kis prűd fajta, de még az sem minden korban és mindenhol... Ha normálisan kezeli a báty a dolgot, nem látok vele problémát, még ha a mi társadalmunkban nem is ez a megszokott.
2017. dec. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már hallottam ilyenről. Vannak családok, ahol ez normális, főleg ha a lány is így nőtt fel, kicsi kora óta mutatkoztak egymásnak otthon ruha nélkül, akkor ez náluk olyan természetes, mint másnál a családon belüli szájra puszi. Nekem nagyon furcsa lenne mind a kettő.
2017. dec. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Öcsém is egy szál farokban rohangál előttem, őt nem zavarja abszolút, pedig már 22 éves.

Én azért egy top-bugyiban komfortosabbnak érzem közlekedni előttük :D


Ki-hogyan szokta meg.

2017. dec. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát mi is szoktunk ilyet... Bár mi ikrek vagyunk

Mindketten 18 évesek vagyunk, én fiú, ő lány

2017. dec. 15. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!