Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok egy olyan...

Mit gondoltok egy olyan családról, ahol félmeztelenül vannak otthon és így fogadják a vendégeket is?

Figyelt kérdés

Egy volt barátnőm kapcsán jutott eszembe a kérdés.

Néha átmentem hozzájuk és az anyuka egy tangában, melltartó nélkül fogadott, ami számomra eléggé zavarba ejtő volt.

Amikor nyaralni mennek kocsival, az egész család egy szál bugyiban utazik stb.


2011. ápr. 6. 16:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez már azért durva...

Lényeg, hogy anyukáéknak biztosan egészséges a szexuális életük, fogd fel így! :)

2011. ápr. 6. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Családon bnelül nincs ezzel semmi baj, de ráerőltetni egy kívülállóra már más kérdés. Ez már szerintem is durva.
2011. ápr. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Morbid. Az hagyján, ha a pasikon csak gatya van, nem megy újdonság számba, de ha egy nő tangában és csöcsben nyit ajtót, az nem normális. De valószínű ők ezt az elvet vallják, hogy nincs mit szégyellni, Isten így teremtett:) Biztos nudi strandra járnak:D Nem ítélem el, inkább különcnek tartom, de lehet nem mennék oda, mert nem bírnám ki a csöcsök látványát az arcomhoz közel:D:D
2011. ápr. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Maguk között ok., de ha vendég jön?? Hülye hippik, úgy maradtak.
2011. ápr. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez haláli! :D Elképzeltem, hogy így indulnak nyaralni és igazoltatják őket. XD Aztán anyuka egy szál csöcsben kiszáll a kocsiból. XD Apuka is alsónaciban ül a volánnál... jaj anyám, micsoda emberek!
2011. ápr. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
hm vicces lehet:) én még sosem kocsikáztam egyszál bugyeszban de ki fogom próbálni:)
2011. ápr. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
hát ez haláli aztán ha a kocsiból ki kell szálniuk mert lerobbantak a főutnálXD kicserélik a kereket nagy semiben
2011. ápr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
*vagyis defektet kapnak XD mindenki őket nézné XD
2011. ápr. 16. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!