Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Titeket nem zavar az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket nem zavar az, ha egy férfi félmeztelenül járkál az utcán, ezt teljesen természetesnek veszi és nem zavartatja magát miatta?

Figyelt kérdés

Engem fiúként nagyon tud zavarni, főleg mikor egy ilyen leül mellém a buszon.

Legyen akármilyen meleg, legalább tisztelje meg a körülötte lévőket azzal, hogy egy vékony, szellős, rövidujjú inget magára vesz.


2013. júl. 6. 11:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Engem is zavar.Én is pasi vagyok.Nagyon undorító.Főleg ha izzadt.

De am legtöbbször nem is a valóban jó felsőtestű csávók járkálnak így.

2013. júl. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
engem is zavar, hivalkodó, önelégültségre vall, és ez a fajta megnyilvánulása annak hogy hú de fsza gyereknek képzelni magát ez taszító. ha ezzel akar villogni nálam nem rúg labdába az is biztos :D
2013. júl. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Általában ezeknek nincs egy szem agyuk sem.
2013. júl. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Engem nő létemre rohadtul idegesít, hogy ilyesmit engednek meg maguknak a pasik. Kelenföldön láttam olyan pasit, aki kigombolt inggel mászkált. Az se jó dolog.

De a legidegesítőbb az, ha a kisgyerekek is ezt csinálják és a szülők megengedik nekik. Egyik nap például egy szál pelenkában mászkáló gyereket láttam az Október 23-dika utca környékén. Máskor meg hallottam, hogy két kisgyerek fürdött meztelenül a Kosztolányi Dezső téren, ahol van egy vízesésszerű valami.


Nemrég olvastam a hírekben, hogy Angliában egy félmeztelen kisgyereket tessékeltek ki a Tescóból. És még az anyuka van felháborodva ezen!! Pedig vannak olyan szabályok, amiket be kell tartani.


Ha már büntetik a szökőkútban való pancsolást, legalább a félmeztelenül mászkáló emberekkel is kéne beszélgetniük a rendőröknek.

2013. júl. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!