Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Bátyók! Ti mennyire "óvjátok"...

Bátyók! Ti mennyire "óvjátok" meg a húgotokat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, ha először hazaviszi a barátját hogyan fogadjátok, vagy ha valaki bántja mennyire álltok ki mellette, vagy valamiben a pártját fogjátok?

2017. dec. 17. 09:39
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Ez egy tesó dolga szerintem,hogy segítsen amikor kell,illetve baj van.

Persze vissza is lehet ezzel élni,pont azért mert soha nem feltételezném én a tesómról,hogy bármikor becsapna,de tudok erre máshonnan példát.

2017. dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha mit tudom én megütné a barátja (ami egyébként van neki), akkor a fogát kiverném, de nem akarom itten az érzelmi Habony Árpádot játszani... Amíg xy (mondjuk a barátja) nem ártott neki, nem az én dolgom, hogy őt szimpátia alapján megítéljem...

18F(ő is ennyi mert ikrek vagyunk)

2017. dec. 17. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%

Mivel ugyanúgy nincs semmi közöm a szerelmi életéhez, ahogy neki sem az enyémhez, semmit nem tennék.


Oldja meg, remélem, van olyan érett, hogy nem valami suttyóval jön össze.

Ha meg igen, az ő dolga, az elvakult "szerelmesnek" mondhatsz bármit, te leszel a szaralak.


Miután szétmentek, akkor viszont jöhetne nyugodtan sírni, elmennék vele bulizni, moziba, amit szeretne.


34ffi

2017. dec. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
88%
én csak egy öccs vagyok, de ismerem a bátyám annyira, hogy tudok a nevében beszélni. Annak ellenére, hogy 2 perc alatt felhúzzák egymás agyát, bárki bántani merné a húgát (nekem nővérem) alaphangon 3 helyen el lenne törve a keze. ahhoz jön, hogy még én is segítenék...
2017. dec. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!