Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ilyen esetben befogadnátok a...

Ilyen esetben befogadnátok a húgotokat? Akkor is, ha a férjetek ellenzi?

Figyelt kérdés

A húgom összejött a férjem legjobb haverjával. Ő gyereket akart, ezt meg is mondta a férinak, aki ennek ellenére megszakítással "védekezett". A húgom terhes lett, szakítottak.


Dolgozik, fog kapni tgyás-t és gyed-et. Van 2 szabad szobánk, 2 fürdő van, nem lenne útban.


A férjem viszont a barátja miatt nem akarja ide engedni, mert hogy aljas módon átverte - ami azért nem teljesen igaz. Én mondjuk elfogult vagyok, ezért is kérdezlek titeket.


Ti mit tennétek?


2013. máj. 6. 15:27
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
Most ki vert át kit? Ha megszakítással védekeztek, akkor tudhatta a pali, hogy eléggé benne van a pakliban a gyerek.
2013. máj. 6. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
86%
Igen a tesóm fontosabb bármilyen barátnál.
2013. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
48%

Nem. Nem éri meg összeveszni a férjeddel. A húgod tudhatta volna, hogy lelép a hapsi egy esetleges terhességnél, mert nem akar gyereket.

Oké, hogy nem védekezett rendesen, de a tesód se. Ha kap pénzt, oldja meg, eddig is lakott valahol.

Megértem, hogy a férjed nem akarja más gyerekének az üvöltését hallgatni, meg összeveszni a barátjával.

A húgod költözzön a szüleitekhez.

2013. máj. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
44%
Nem azért nem fogadnám be, mert nem védekezett vagy mert "átverte" az illetőt (szerintem sem átverés, előre megmondta, hogy ő gyereket akar!), hanem azért, mert ha annyi esze van, hogy teherbeesik megfelelő lakhatás/kereset nélkül, akkor vessen magára. Menjen vissza a szülőkhöz, ők biztos befogadják, de én nem értek egyet ezzel a felelőtlen, önző viselkedéssel.
2013. máj. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
86%
Én befogadnám átmenetileg, amíg talál magának lakhatási lehetőséget. A testvéremért persze, hogy megtenném. De miért kell egyébként befogadni? Hol lakott eddig?
2013. máj. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Maradhatna az albérletben is, meg tudná oldani anyagilag. Csak akkor feléli a megtakarítása egy részét, amire később is szüksége lehet majd.


Ő akart gyereket, minek védekezett volna? A pasi nem akart, de védekezni sem. A húgom mondta hogy szakítsanak, azt sem akarta.

2013. máj. 6. 15:36
 7/40 anonim ***** válasza:
60%
Ilyen egy felelőtlen nőt mint a húgod, igaza van a férjednek, szerintem sincs keresni valója nálatok, és nem is avatkoznék bele a helyedben. Menjen a szülőkhöz, vagy albérletbe, amit főzött egye meg.
2013. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
80%
szerintem sem volt átverés. másrészt ti egy család vagytok a férjeddel, azért a húgod a kisbabájával uabban a lakásban egészen biztosan nem a nem sok vizet fog zavarni kategória. ha te szívesen laknál így és ennyire jóban vagy a húgoddal, akkor oké. én nem szívesen lakom a páromon kívül mással, de az egy dolog. megértem, h a férjed ódzkodik, bár az indok nekem sántít. ha van hol maradnia vagy hova menni a tesódnak rajtatok kívül, akkor meggondolnám. ha nincs, akkor gondolkodás nélkül befogadnám akkor is, ha a férjem nem akarja
2013. máj. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
49%
Lesz*rnám, hogy feléli a megtakarításait. Arra nem gondolt hogy ez lesz, mielőtt felcsináltatta magát? Előbb legyen meg a gyerek oszt' majd lesz valahogy?!
2013. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
85%
Nem, mert a férjem szava, kérése fontosabb. Meg fogja oldani a húgod, anélkül, hogy titeket szétcincálna.
2013. máj. 6. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!