Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Veszekedő, verekedő 13 éves...

Veszekedő, verekedő 13 éves fiútestvérekkel mit lehet csinálni?

Figyelt kérdés
Az öcséim, és borzasztóan rosszak.
2017. dec. 23. 17:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szüleid? Amúgy kerülni őket, ha akkora a lakás, vagy kizárni őket.
2017. dec. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Megverni őket.
2017. dec. 23. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
49%
Ketten vannak csak? Nálunk hárman.
2017. dec. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem nagyon tudsz velük mit csinálni. 😞 Csak azt tudom javasolni amit előttem is írtak, hogy kerülöd őket. Előbb-utóbb biztos kinövik, de addig sajnos elkell viselned. Szüleidre nem hallgatnak? Mondjuk tisztába vagyok vele, hogy egy fejmosás semmit sem ér, ugyanúgy folytatni fogják... Kitartást!
2017. dec. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt 2 verekedős tesó. A nővérem és én. Ha mindez mellett alapból összetartanak és mindig számíthatnak egymásra akkor nem nagyon kell aggódni, remélhetőleg elnövik. Mi egyik pillanatról a másikra nőttük ki ezt, nem is emlékszem pontosan mikor. Minden apró-cseplő dolgon civakodtunk, egy egyszerű földön biciklizés alkalmával pl kirúgtam a fogát mert rugdalózás lett a vége. Na persze, nálunk szigor is volt, kaptunk is hideget-meleget egy-egy ilyen eset után. Szóval fel kell lépni ellenük, hogy tudják, ez nem helyes. Így fogják kinőni. Mondjuk bro-bro a felállás a te esetedben, nem bro-sis. Azt kéne kiderítened, ha nem tudod, hogy mi váltja ki náluk a verekedést. Utálat, vagy csak civakodnak?
2017. dec. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
68%
Ezekből lesznek a bűnözők! Most kéne megnevelni pár taslival
2017. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
76%
Csukd ki őket az erkélyre, nincs fagy de azért le lehet hűlni :D
2017. dec. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%
Fiatal srácokban természetes az agresszió, ezt nem kiölni kell belőlük, hanem hasznosítani. A legjobb az ha elkezdenek versenyszerűen sportolni. Két óra kemény edzés, belső versenyek, barátokkal együtt csajozás. Ez a legegyszerűbb módja fiatal srácok felesleges energiáinak levezetésére.
2017. dec. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
54%
Ja. És az lesz a vége, hogy összefognak. Ellened.
2017. dec. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!