Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A féltestvér hol aludjon?

A féltestvér hol aludjon?

Figyelt kérdés
Vettünk egy 3szobàs csalàdi hàzat. Az két szoba a két gyermeké. A harmadik a miénk. Kéthetente hétvégén van itt a gyermek. Hol aludjon? Mert ha a féltestvérénél a kanapén alszik mindent össze fogdos nem kérdezi meg , hogy elveheti e? Így a gyerekek azt érzik nincs egy sajàt helyük ahol minden biztonsàgban van. A férjem anya szerint a két velünk lakó gyermeket tegyük közös szobàba és a nem velünk lakó gyereknek tartsunk fen egy külön szobàt. Mi erről a véleményetek? Tapasztalatvalakinek?
2018. jan. 17. 15:19
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
2018. jan. 17. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 A kérdező kommentje:
Mi is azt akarjuk. Addig a mi szobànkban alszik. De ez nem tetszik a nagymamànak , hogy egy kis szobàt a hàzhoz építünk. Hàtul lesz. És azt mondta az ő unokàja nem kutya nem alhat ott. De a màsikra soha nem gondol.:)
2018. jan. 17. 15:46
 13/69 anonim ***** válasza:
48%
Annyi eszed van, mint amennyit a kérdéses tükröz. Komolyan, ennyire képtelen vagy egyedül problémákat megoldani, hogy idegenektől kérdezd meg? Te hogy vállalhattál gyereket egyáltalán?
2018. jan. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
88%
Nemtudom hány évesek a gyerekek, én annyira igényeltem kb 10 éves koromtól a saját teret, hogy a szobámban a szüleimet, testvéremet is nehezen viseltem el, ha szerettem volna velük lenni kimentem hozzájuk az étkezőbe. Szerintem vagy alakítsatok ki neki egy hálófülkét/szobát, vagy költözzetek el. Gondolom majd ha a másik 2 gyerek idősebb lesz és már lesz párjuk is, mégjobban zavarni fogja őket ez a 3. gyerek és annak nem lesz jó vége.
2018. jan. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 A kérdező kommentje:
Azt a kérdést nem én írtam 2 közös gyerekünk van. És egy nevelt.
2018. jan. 17. 15:48
 16/69 anonim ***** válasza:
82%
Ahogy fentebb írták, édestestvérek együtt, féltesó külön. Ha a másik gyerekek akarják, úgyis áthívják magukhoz aludni. Nagymamát meg kérdezd meg, hogy bevette-e az orvosságát, amikor a kutyás hasonlattal jött... Elvégre nem harry potteresen, a gardróbba akarjátok belökni...
2018. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 Carragher_x ***** válasza:
39%
Sztem amikor a gyerek jön, akkor aludjon az apjával közös szobában, te meg addig menj el otthonról és végezd el az általános iskolát.
2018. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/69 anonim ***** válasza:
92%
Azért a gyerekek korát kiírhatnád, mert pont nem mindeg hogy 3-5-6 vagy 13-16-17 évesek.
2018. jan. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
92%
12! Akkor megkell mondani a nagymamának, hogy adjon pénzt nagyobb házra, és megoldódik a probléma! :)
2018. jan. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem meg a kor és nem szerint altatnám együtt.


Ha nemben és korban valamelyikhez passzol akkor ott altatnám. Ha korban sok a külömbség akkor nemek szerint szedném szét, ha csak nem még nagyon picik. Pl ket 4 éves hiába fiu-lány jól megértik egymást.

De ha két fiu egy lány , akkor a nagy korkülömbség esetén is a két fiu tenném együtt.


A te gyerekeinek sem árt ha a féltestvérrel közelebbi kapcsolatban vannak.

Ha meg megfogdos valamit had fogdosson, gondolom a tieid is fogdoshatják...

2018. jan. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!