Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak? Ezt egyszerüen...

Mit csináljak? Ezt egyszerüen már nem bírom! Elakarok menni innen amilyen messze csak lehet!

Figyelt kérdés

Anyumék elváltak és ő újra barátozik már több éve. Neki van egy most 6 éves kislánya (őt nagyon szeretem mi nagyon jóba vagyunk egy suliba járunk)és egy velem egy idős fia aki mellesleg az osztálytársam és egy kicsit utálom bár attól függ... meg van egy tesóm (vér szerinti) 10 éves fiú tehát 4-en vagyunk és mindenkinek van egy egy ,,párja". De én egyszerűen futnék el a +csába mert ezek itten annyira idegesítőek: reggel 5 kor arra kelünk hogy egy gipszkartonfal választ el a két szobát de ezek a másik szobában ottan kiabálnak mert kockúlnak. Ők amúgy bármit csinálhatnak soha nem szidják le őket!!!! A tesóm megverhet csúnyát kiabálhat bármit csinálhat... soha de SOHA nem szolnak rá! Pedig anya szeretne mert egyszerűen borzasztó a stílusa a tesómnak de nem teszi mert úgyse használ (anya ilyen nyugodt stílusú) többször volt már hogy ketten voltunk a tesómmal suli után itthon és folyamatosan b+sztatott erre én összepakoltam oszt elmentem otthonról. Ki az utcára úgy nagyon messze otthontól. Anya mikor haza ért nem tudta hol vagyok tesóm csak hazudozott és felhívott stb..stb... ez már előfordult kb 5 ször. A tesóm miatt akarok elmenni innen, de ezt A SAJÁT ANYÁM NEM KÉPES FELFOGNI HOGY EHHEZ A GYEREKHEZ VALAMI ERŐS PSZIHOLÓGUS KÉNE MERT H+LYE! Őt folyton védik... csak apa és az élettársa képes felfogni hogy ez van és hála a jó égnek nem laknak messze ezért ők a menekülőim. Apa képes megmondani a tesómnak hogy h+lye meg stb.. anya nem! Aztán anya csodálkozik hogy 2 év múlva 14 évesen elakarok hozzájuk költözni?!?! UTÁLOK ITT MINDENT!!!!

Légyszi segítsetek mert ezt a kérdést is az ágyamon sírva írtam és teljesen kétségbe vagyok esve...



2016. dec. 4. 10:00
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell két évet várni, ha tényleg ilyen a helyzet otthon, az neked és a tesódnak sem jó. Apád ha tényleg segíteni akar, akkor tegyen is valamit! Adja be a gyerekelhelyezésre a kérelmet, és megkaphat titeket. Akkor innentől vele élnétek és az élettársával, anyád meg gyerektartást fizet. Gondolom, pont ez az összeg az oka annak, hogy nem fog engedni titeket apátokhoz. Nem lesz egyszerű!

Egyébként bíróságon kívül is meg tudnának egyezni, hogy te ott laksz, és nem fizet senki senkinek (elvégre egy gyerek itt, egy ott), és mindenkinek jobb lenne.

Persze még kiderülhet menet közben, hogy apád nagyon sajnál, de annyira nem, hogy veled éljen. :(

2016. dec. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
56%
Na erre mondom,hogy szívesen meghallgatnám a másik felet.Ez tipikus tini hiszti így olvasva.
2016. dec. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!