Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális hogy a testvérem...

Normális hogy a testvérem direk azokat a kajákat eszi meg amiket szeretek?

Figyelt kérdés
Bátyámnak különleges érzéke van ahoz, hogy a fogára való dolgokat 1 nap alatt megegye, a másikra való tekintet nélkül. Pl.: Anya hozott haza nutellát, én is nagyon szeretem és ő is. Megbeszéltük hogy mivel másnap palacsinta lesz ezért nem eszünk belőle, tartalékoljuk. Erre Ő 20p múlva 3 szelet vastagon megkent nutellás kalácsot evett. Koradélután fele pedig kanállal ette a banánhoz. Direk előlem eszi meg? 15 éves létére hogy nem bírja tűrtőztetni magát legalább 1 napig? Én eltartalékoltam a nagy üvegnyit karácsonykor (mind ketten kaptunk 1-1 üveggel), és ő is vigyázott rá. Bezzeg amikor közös, akkor ,,két pofára" tömi magába. Anyával is kiszúrt már. Anya ugye kapott 1 üveg csipkebogyólekvárt erdélyből, és legközelebb csak 1 év múlva tud megint beszerezni. 1hétig vigyázgatott rá, lassan eszegette. Egyik este bátyám meglátta hogy anya eszik, odament és egy kanálnyit rákent egy FALAT(!) kalácsra. Anya kérdezte tőle h mióta szereti a csipkebogyólekvárt, erre azt felelte: ,,hogyha te szereted akkor én is", és mit nem törődve anya figyelmeztető szavaival, miszerint takarékoskodjon vele, nagy mosollyal ette tovább, minden harapásra egy kanál lekvárt rákent, el is fogyott az üveg. Normális ez?

2018. febr. 21. 16:54
1 2 3 4
 1/31 A kérdező kommentje:
*az elején nem anya evett 3 szelet kalácsot. Bátyámról volt szó
2018. febr. 21. 16:55
 2/31 anonim ***** válasza:
63%
Próbáld a jó oldaláról nézni a dolgot: ezzel megvéd téged a 2-es típusú cukorbajtól. Köszönd meg neki.
2018. febr. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
88%

Igen. Poénból megköszönném neki, hogy a fenekét növeszti megkímélve téged az elhízástól :D

/bunkó és pofátlan tőle/ ... de vedd cinikusra, az segíthet. Cikizheted is, hogy mi van kívánós lettél? Mekkora az a pocak? Stb. Hátha leáll

2018. febr. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Igen, egyrészt jó hogy felzabál mindent, úgyis próbálok kevesebb cukros dolgot enni :D. A cikizést nem veszi komolyan. Alapjáraton csontos gyerek, mostanában kezdett többet és többfélét enni, de mindíg is édeszájú volt. Jár kondizni is, de azért a sok egészségtelen dolog kicsit látszik a hasán, pedig elmondása szerint akkor kocka hasa van ha ,,be van durranva". Hát szerintem ha így folytatja a vércukorszintje meg ki fog durranni XD
2018. febr. 21. 17:32
 5/31 anonim ***** válasza:
94%
Hát ezzel nem tudsz mit tenni, ilyen. Nekem 3 tesóm van, mindegyik direkt az zabálja fel amit én szeretek. Már beletörődtem..
2018. febr. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Huu... 3 tesóval sokkal rosszabb lehet neked. Sajnállak :$. Van hogy én is beletörődök de olykor-olykor előtör. De legalább az vígasztal hogy a 2 kedvenc ételemet nem szereti.
2018. febr. 21. 17:42
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Gondolj bele hogy 5 öcsém van (17-15-13-13-13 évesek) és én vagyok egyedüli lány... nincs olyan kaja amit ne zabálnának fel előlem... tudom hogy mit érzel....

ha én is enni akarok valamiből akkor teszek bele jó sok csipőspaprikát mert az hálistennek nem bírják én meg igen :D

2018. febr. 21. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
61%
jó kurvänagy pofon a megoldás
2018. febr. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
19%
Azért csinálja, mert nyomorogtok, és nem engedheti meg magának, hogy udvarias és előzékeny legyen. Nem normális dolog a nutellát meg a lekvárt értéknek tartani. Ezzel te nem tudsz semmit csinálni, a szüleid dolga lenne megteremteni a létminimumot.
2018. febr. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
82%
Nevelés kérdése, de nem 15 éves korban kell ezt elkezdeni.. Van ahol már a 4 éves ugráltatja az allatvalóit(Család)... Kulcsra zárni a spajzot,hutore lakat..
2018. febr. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!