Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnám megutáltatni...

Hogyan tudnám megutáltatni magammal az ételeket, amiket szeretek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 27. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Miert kell megutaltatni? 😀
2016. okt. 27. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
mi értelme lenne?
2016. okt. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy, hogy midnen egyes étkezésre azt eszed, amíg meg nem csömörlesz tőle, akár heteken keresztül. Előbb-utóbb úgy rááunsz, hogy az emlékétől is rosszul leszel.

De ez komolyan mire jó?

2016. okt. 27. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%

Esetleg erős gyomorrontással?Tesóm megutált így egy ételt,azóta sem evett olyat.(15 éve)

Nálam is előfordul gyomorrontás,de akkor a halálomon vagyok,egy időre elegem szokott lenni abból az ételből,amitől ez történt.

2016. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Sehogy!

De önfegyelemmel lehet lassan enni belőlük. A lassú evés, az alaposan megrágott étel hamarabb teltségérzést okoz. Illetve lehet önfegyelemmel eleve féladagot enni, és ott abbahagyni. Nem kell megutálni őket!

2016. okt. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég nehezen, de lehet, hogy sehogy. Amit én szeretek, annál valami komoly sokk hatna egy igen rövid időre (anno nem volt pénzem és a hagymalevesem vízben főtt hagyma volt a végén, akkor úgy egy hétig rá se tudtam nézni a normálisra sem, utána odavoltam érte megint), más nem.


De miért kellene megutáltatnod magaddal? Nekem is vannak ételeim, amik előnytelenek és elhagyom őket, hiába ízlenek, de ez nem fájdalmas, mert annyi más jó ételt ehetek, ha pedig nagyon, nagyon kell, akkor néha úgyis belefér.

Akkor van gond, ha csak a kirívóan egészségtelen ételeket szereted, akkor részvétem.

2016. okt. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 redghost válasza:
Megkérsz valakit ,hogy köpjön a kajádba,majd verjen meg ha nem akarod megenni.
2016. nov. 4. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 redghost válasza:
Am akarat kérdése ahogy 4# válaszoló írta.
2016. nov. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!