Kezdőoldal » Ételek, italok » Egyéb kérdések » Nem szeretek mások előtt...

Nem szeretek mások előtt enni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Pár éve nem eszek az iskolában.Ha megkínálnak nem fogadom el.Most fogunk menni kirándulni két napra de én nem bírok nem enni két napig.De mások előtt sem szeretnék enni mert mivan ha néznek,megszólnak hogy jéé eszik,kaja szagom lesz utána stb?:( Lécci segítsetek

2016. ápr. 16. 16:00
 1/8 anonim válasza:
62%
Figyuuu.. Senki nem fog téged lehordani mert eszel. Ez 1 természetes dolog ha nem eszel meghalsz.. Ha más kirohog vagy beszol az hülye retardált.. Ne foglalkozz vele és egyél tovább tudod az élet hegymászás de a kilátás csodás.
2016. ápr. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Infúzió
2016. ápr. 16. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%
Maradj otthon.
2016. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
47%

Senki se fog leszólni amiatt, ha eszel. Főleg akkor, ha más is épp táplálkozik. Bár én se szeretem, ha közben néznek.

Ha nagyon ragaszkodsz, akkor vihetsz szendvicset és akkor fogyasztod, ha nincs ott senki.


#1 Na igen, de a hegy meredek és a szakadék is mély :)

2016. ápr. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha valaki nagyon néz, amikor te eszel, meglehet, hogy ő is éhes, meglehet, hogy pont arra éhezett meg, amit te éppen eszel, meglehet hogy éppen csak bunkó!!! Fordulj el, hogy ne tudjon bele-bámulni a szádba, és kész, egyél tovább!!
2016. ápr. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem a kérdezőnek komoly pszichikai zavara van. Amúgy nem értem, miért kellett lepontozni azokat a válaszolókat, akik teljesen értelmesen és kedvesen válaszoltak. Egy időben én is alig bírtam nyilvánosan enni, aztán ez javult azzal, hogy szimplán magabiztosabb lettem, jobban elfogadtam magam, és leginkább elfoglaltam magam fontosabb dolgokkal és gondolatokkal, mint hogy állandóan azon görcsöljek, hogy ki néz meg ki nem. (Egyébként semmi néznivaló nincs rajtam, átlagos / vékony a testalkatom, normálisan, nőiesen öltözöm.)


A telefon egyébként jó találmány ilyenkor, bele lehet bújni, nem kell a többiekről tudomást venni.

2016. ápr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit..
2016. ápr. 19. 20:47
 8/8 anonim válasza:
Egyél csak nyugodtan. Egyik fiú osztálytársam higgadtan végignézte ahogy a többi fiú verekedik, ő meg csak békésen eszegette a kajáját. Alapjáraton egyébként én sem szeretek mások előtt enni, gyakran megvárom (ha vannak a konyhán) hogy elmenjenek onnan és csak utána megyek le, de enni azt tényleg kell, nem szégyen
2018. febr. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!