Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hol tudom feljelenteni a...

Hol tudom feljelenteni a bátyám a szüleim tudta nélkül?

Figyelt kérdés

Mindennaposak a veszekedések,verekedések nálunk. Ma is elharapózott az vitánk,és ordítva üvöltötte nekem,hogy "Megöllek te büdös k-* rva" ezt felvettem hangfelvételre illetve lefotóztam,a lábamat és a kézfejemet,ahol a rugástól teljesen piros és véresre ki van karmolva.

Hol tudom emiatt feljelenteni? Ez kellő bizonyíték? Nem fognak emiatt elzavarni? :(


2018. febr. 21. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Családon belüli erőszak.. Ez a ketagoria ami necces. Én mikor anno igazgatonak jeleztem h apám üti Anyámat meg engem,közölte h ne hozzam be az iskolába,oldjuk meg otthon ők ebbe nem keverednek bele.. Rendőrségre mehetsz,aztán v elküldenek h szólj ha vér folyik,v foglalkoznak veled,de ha be is viszik, két nap mulva kijon és agyon üt.. Szüleid dolga lenne az erőszakos bátyádat kitenni otthonrol nem a tiéd.. Miért nem tudhatnak róla? ..
2018. febr. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
21%
Ha gyerek vagy, akkor a szüleid nélkül sehol. Nem intézhetsz hivatalos ügyet. De nem értem, mért nem fordulsz a szüleidhez.
2018. febr. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
91%

Már, hogy a p*csába ne intézhetne. Mit gondolsz, ha apád elver otthon úgy, hogy másnap rád se ismernek az iskolába, akkor nem intézheti el az ügyet? Kimegy a gyámügy és bilincsbe viszik el az apád.


Az igazgató elküldött? Gratulálok neki. Keresd fel a gyámügyet és mutasd meg nekik a videót, mondj el mindent és mond meg nekik, hogy az igazgató elküldött, biztosan meg fogják dicsérni.


Ne a rendőrségre menj, hanem a gyermekvédelemhez, majd ők kivizsgálják ne aggódj, ezért vannak.

2018. febr. 21. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az igazgató elküldött? Engem anno igen. Válrendités volt meg h nem az ő dolga nem fog belekveredni a családi cirkuszunkba.. középiskolás voltam akkor.. Anyám apámat hergelte is h addig se őt üsse mig engem rendez.. Csodás anya volt,a szomszéd nő adott enni többször is ha épp piát vettek kaja helyett,az részemen sporoltak mindig,Anyámat is beszivta a pia apám után hamar,főzni is megtanultam nagyon korán,de szomszéd nő se akart belefolyni csak igy segitett kajával,miegymással,de csöndben maradt sajnos,sakk matt,zárt ajtók.. 18 évesen meg szépen megléptem. 27 éve,45 vagyok,egyszer se láttak azóta a kedves szüleim.. De erőssé tett a multam,csak hát fel kelett dolgozni amihez egy pszichoterapeuta is kelett...
2018. febr. 21. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
De itt a kérdezőnél nekem nem kerek vmi.. Miért kell a szülök tudta nélkül intézni ezt?
2018. febr. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom a szülők védik a fiukat. Sajnos sok helyen van ilyen, hogy az egyik gyerek (legtöbb esetben fiú) maga az isten a szülő szemében, még a másikat szarba se nézi. Ilyenkor, ha a bántalmazott másik gyerek védeni szeretné magát, még őt fenyegtik meg a szülők, meg tagadják ki a családból, mert ártani akart az ő szemük fényének.


(Pároméknál a mostohatesó volt a világmindenség. Folyamatosan szekálta, bántotta páromat, aki 10 évvel fiatalabb volt nála. Egyszer, évek múlva meg betelt a pohár, mikor kutyát uszított rá és ezen röhögött a család és visszaütött. Gyakorlatilag a haverjánál kellett aludnia, mert elzavarták otthonról, amiért meg merte védeni magát.)


Azt sajnos nem tudom, hogy mennyire veszik komolyan az ilyen ügyeket.

2018. febr. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. febr. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!