Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti mit szólnàtok, ha anyátok...

Ti mit szólnàtok, ha anyátok évekig az öcsémmel nyomoztatnak utánam a telefonomba, tabletbe?

Figyelt kérdés

Még ide is belépkedett, évekig. Egyszer ellopta az öcsém a telfonomat és megtudta a jelszavamat. Azt a telefont nem lehetett lekódolni még. Az e-mail címem ugyanaz volt. Úgy tudtam meg, hogy röhögtek, hogy idősebbnek adtam ki a macskát, mint amennyi.

Meg egyszer is balhé volt, hogy én fiúkkal beszélgetek, mert a tablet, amit nyertem, kiírta a főlapra az értesítéseket.

Anyám adja ki az öcsémnek, hogy kutakodjon utánam. Utána meg futnak apámhoz... Az meg jön őrjöngve...


18 éves az öcsém, én 19... Most már persze lekódolom, de amíg fürödtem nem tudtam a régin, elvinni be meg nem mertem, mert vizes lesz.


2018. márc. 14. 14:53
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
fenyegesd meg őket, hogy még egy ilyen és minden kellemetlen titkukat kiteregeted és ehhez még kutakodniuk sem kell majd...:P
2018. márc. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
98%
Én ilyen családból elköltöznék helyedbe,címcsere, aztán fogadhat magánynyomozot. Engem köröztettek is,de rendőr se adhat ki címet. De ma már röhögünk férjemmel,h mennyire jó h a volt családjaink elkotródtak az életünkből. Ilyen kérdéseket olvasva látjuk h mi jól döntöttünk.
2018. márc. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez brutál gáz. A szüleid épp úgy, mint öcséd. Fel se fogják... gondolom nem ez az egyetlen nem normális dolguk... bár ez is elég...


Az ilyen retardált szülők csodálkoznak majd legjobban azon, hogy a gyereküknek nincs bizalma feléjük, meg hogy első adandó alkalommal elhúz a francba tőlük.

2018. márc. 14. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Le tudnam hanyni az ilyen szuloket... Apropo, mi okbol kutakodnak? Kutakodj te is, vagy ahogy irtak, teregesd ki a dolgaikat. Utana lehet rohogni. Csend el tesod telefonjat, akar ejszaka is, screenshotolj le bizonyos uzeneteket es mutogasd. Nincs is ennel gazabb
2018. márc. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A családtagjaid beteg állatok.
2018. márc. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Küldjél anyádnak postán egy 35 centis fekete szilikonos dildót diszdobozba csomagolva, ismertelenul.(valakivel iratsd rá a nevét és cimet) (te már elég nagy vagy ahhoz, hogy akár használtan is vásároljál ijet) Intézd ugy hogy te veszed át a postástól, vagy apád és hogy apád nyissa ki feltélenül. Garantált a megoldás. Anyád nem fog téged többé csesztetni. És nyakonvághatod vele az öcsédet is. :D
2018. nov. 2. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!