Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Turkálnak a Telefonomba?

Turkálnak a Telefonomba?

Figyelt kérdés

Osztálykiránduáson voltunk , éppen volt 10 perc 'szünetünk' akkor 2 lánynak mutattam képeket(képernyőképekként csínáltam) erre oda jön masik 2,ők is nézik amit a többiek, megyek hogy kérem vissza a telefonomat, látom egyik ellapozott és hangosan olvas egy szöveget ami számomra privát, én meg hülye voltam hogy kiadtam a kezemből a telefonomat :( én hibám

Ha nálatok kutakodnának telefonotokon amikor csak mutatni akartok valamit , de elveszik a kezedből, akkor mit tennél?

Volt már hogy 'barátnőd' kutakodott nálad vagy csak behatolt a privát dolgaiba telefonon ?



2018. febr. 21. 20:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rámennék és elvenném tőle ha nem adja vissza amíg szépen kérem. Gyűlölöm ha a telefonom piszkálják.
2018. febr. 21. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
egyszerü lekodolod a pl fajlokat
2018. febr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
64%
SEMMI ne legyen a telefonodon, amit ne láthatna bárki. Ennyi.
2018. febr. 21. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

1.Lekódolod a telefonod

2.A Messengere vagy a Galériára egy Appzár se árthat.

2018. febr. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Odamegyek és ha szépen kérem de nem adja vissza egy kis kiabálás után vissza adja :D ha meg nem adok egy taslit és kéééssz :D de komolyan....nálunk így kell "visszakérni" a telefont
2018. márc. 24. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!