Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljunk a 9 éves öcsémmel?

Mit csináljunk a 9 éves öcsémmel?

Figyelt kérdés
8 évvel fiatalabb tőlem és semmi értelmeset nem tudok vele csinálni. Általában felidegesít és ordítok vele. Tudom hogy ez nem jó így de egyszerűen nem tudok vele mit kezdeni. Ami őt érdekel az engem totálisan hidegen hagy és általában csak összeveszünk. Mit csinálhatnánk ami neki is jó és nekem is?

2018. márc. 29. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Mondjuk hagyjátok békén egymást!
2018. márc. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
59%
17 évesen csak ennyi eszed van?
2018. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32%

ha unod a veszekedést, jöhet a verekedés

neked jól esik, és neki is jellemfejlesztő hatású


játszunk szilvást?

ütlek lilulsz!

2018. márc. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
Van egy csomó jóféle tásasjáték, amit még felnőttként is lehet élvezni. Lehet focizni, biciklizni, az sem korfüggő. Vannak jó animációs filmek, amik a nagyoknak is viccesek.
2018. márc. 29. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

Mikor én voltam ennyi idős nekem a bátyám volt az istencsászár. Szerinted ki tanított meg parittyázni meg kővel célozni? :D Meg gyíkot fogni, halászni, verekedni? Meg ki magyarázta azt, hogy hogyan is működik a Nap meg a csillagok micsodák? Pláne lány vagyok, sokszor idegesítette őt is ha kényeskedtem vagy hasonló, de így is annyi mindent tudtok ti is csinálni.

Ne arra koncentrálj, hogy mi idegesít benne. Legyél türelmesebb

2018. márc. 30. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
70%

Semmit ha csak ölitek egymást. én sem foglalkoztam a 9 évvel fiatalabb tesommal, nagy korkülönbség, nem volt semmi közös bennünk.

Néha társasoztunk, de ennyi, felnöttként sem tartjuk a kapcsolatot, max szülinapra egy sms.

2018. márc. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

8 éves, honnan tudja, hogy mi érdekli valójában...

Sehonnan!

Találj ki programokat amiket te szeretsz és neki sem lehet rossz.

Tesóm 9 évvel idősebb nálam, gyerekkoromban sokszor mentünk tollasozni, kutyát sétáltatni stb.

Meg nagyon sokat veszekedtünk is, erre vannak a testvérek. Főleg hogy benned tombolnak a hormonok, már kéne neked egy barát(írásod alapján lánynak tűnsz), suli miatt stresszes vagy stb.

Idővel meg fogja érteni és meg fog bocsátani, annyi a lényeg hogy legyen pár jó emlék is.

2018. márc. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!