Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Este 10kor nem bunkóság...

Este 10kor nem bunkóság "idegenekhez" menni szivességért? Mit csináljunk öcsémmel és a barátnőjével? :S

Figyelt kérdés
Öcsém barátnője most fog ide érni, azért jön, hogy nyomtasson. Ennél azért értelmesebbnek ismertem meg, nem gondoltam, h este 10 után idejön nyomtatni! Ráadásul a nagyszobában van a nyomtató, ahol anyumék alszanak, és anyu hajnal 5kor kel, apu meg fél6kor, és nem tudnak aludni emiatt, mert akkor a lány látja őket pizsomában az ágyban és olyan ciki. Annyira nem értem. Ráadásul csak 4-5 hónapja vannak együtt, és a családból senki nem igazán kedveli a lányt, én az utóbbi néhány napban jöttem rá, h egész rendes, de most csalódtam. És azért jön hozzánk nyomtatni, mert a több hónapja kiadott sulis feladatot nem csinálták meg a csapatukkal, és ma este csinálták meg, holnap reggelre kell kinyomtatva. Most ez normális??? Épp hogy köszönő viszonyban van a családtagokkal. Amúgy 17 éves, öcsém 19, de ha mondanék erre most vlmit, kiverné a hisztit, csapkodna, és én lennék a leggonoszabb. Anyum szintén ezért nem mer egy szót sem szolni, pedig ki van akadva. Kicsit elszállt magától öcsém, és ha a barátnőjéről van szó, akkor csak az érdekli, mindenki más le van sz*rva. Szerintetek mit tegyünk???
2010. ápr. 25. 22:09
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem mondtad le? Mehetett volna reggel 7-re is (akkor még beér a suliba is).
2010. ápr. 25. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem túlreagálod. Én is fél 6-kor kelek, és ma még kb éjfélig tanulni fogok. Nem olyan nagy ügy ez a hülye nyomtatás.
2010. ápr. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
nem csak a mai esetben mit tegyünk, hanem összességében, hogy végre normálisan viselkedjen öcsém, ne legyen elszállva és mással is törődjön, mondjuk az annyával, aki felnevelte, vagy a nővérével, aki mindig kihúzza a legnagyobb bajból meg ad kölcsön, és mellesleg nem csak testvérek, de legjobb barátok is vagyunk, de a barátnője teljesen meghülyítette, van, h nem látom 2 napig, mert ottlszik öcsém, aztán estére hazajön, de egész nap megint ott van nála, és este is msn-eznek.
2010. ápr. 25. 22:14
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem el, hogy a csapatból nincs senkinek nyomtatója, de még a csajnak sincs, csak az öcsédnek, illetve a ti családotoknak. Ha itt laktok pesten, vannak éjszaka is nyitvatartó fénymásoló-nyomtató üzletek, menjen oda, mert szerintem bunkóság, ha már ezt kérdezted.

Mégha külön szobába lenne a nyomtató, még meg is lehetne oldani, hogy egyáltalán ne találkozzanak anyudékkal, de ez így tényleg kellemetlen helyzet.De az iskolában is lehet általában valahol nyomtatni.

(mondjuk annyiban megértő leszek, hogy én is utolsó utáni pillanatos vagyok.)

2010. ápr. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem nem reagálod túl, ugyanis elsősorban a szüleid miatt gáz, hisz az ő fejük mellett nyomtat a nyomtató. Még 8-9 körül nem gáz, de már fél 11 lesz lassan, és a szülei nem tanulgatnak, hanem alszanak, mert másnap meló.
2010. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
83%

álljatok a sarkatokra, és küldjétek al a búsba a csajt a nyomtatnivalójával együtt

ne hagyjátok, hogy a fejetekre nőjön, mert ez csak a kezdet lesz

2010. ápr. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim válasza:
100%
Egyetertek az elözövel!!!!! Miert nem reggel ment? Amugy meg sajnos ,nem tudtok semmit csinalni! Amig az öcsed magatol nem jön ra,hogy milyen a baratnöje addig le is fog szarni mindenkit!!!Majd ra jön ne izgulj,csak a kerdes ,hogy mikor!!!
2010. ápr. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem a páromékhoz nincs pofám este 8 után betoppani, pedig mi 3 éve vagyunk együtt...nem csak nyomtatni de másért sem megyek este 8 után, ha ott vagyok is 9 után húzom a csíkot, nehogy zavarjak, van egy húga, két szobás lakás stb...szóval elég modortalanság szerintem is este 1o kor odaállítani. Engem zavarnak ezek a helyzetek és kényelmetlenül érezném magam szóval nem mennék, de én mindent túlreagálok a párom szerin is, szóval lehet hogy nem kell adj a véleményemre:P :)


Amúgy miért nem intézték du?


19-L

2010. ápr. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Mar 3 ezerert lehet nyomtatot venni felig patronnal.No komment...
2010. ápr. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
25%
Ezt hívják szerelemnek! :) Te még nem találkoztál vele? Mert ha igen, rájönnél te is igy fogsz viselkedni, ha szerelmes leszel, neked csak a pasi fog létezni, és ez a normális. Ilyenkor az ember se lát se hall, a másik a minden, más nem létezik neki a világon. A tesód 19 éves, én is ennyi voltam mikor megismertem a férjemet. Mikor nem dolgoztam v. tanultam mindig együtt voltunk. Elvégre a kislány is ott alhatna nálatok, nem kell vaskalaposnak lenni.
2010. ápr. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!