Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Másnak sincs semmilyen kapcsol...

Másnak sincs semmilyen kapcsolata a testvéreivel?

Figyelt kérdés

Három testvérem van,mind idősebb, pár éves korkülönbséggel. A legidősebb mindigis egy **** volt, megkeserítette az én és a másik két testvérem életét. Most 30 körül kezd normális lenni, de én őszintén szólva und*rodom tőle,és nem akarok semmilyen kapcsolatot már vele. Aki azt élvezi,hogy a testvéreinek rossz, az egy ny*morult,kegyetlen ember.

És szerintem a másik két testvéremmel is emiatt nincs semmilyen kapcsolatom, semmit nem tudok róluk, ők se tudnak semmit rólam, sose érdekeltem őket. Most is se változott semmi. De már próbálom túltenni magam ezeken a dolgokon,csak baromi nehéz. Anyám meg amolyan "nem veszek tudomást róla,és akkor nincs gond..." típus..... Pl kiütéseim lesznek mostanában,ha a testvéreimmel kell találkoznom,mert annyira rágörcsölök,ráfeszülök,hogy nem akarom látni őket,és ettől kiütéses leszek. Anyu meg csak nevet,hogy ennél rosszabb ne legyen sose.... Meg ha elakarnám mondani neki,hogy mennyire nagyon rossz volt mindig is(nagyon rossz,szomorú gyerekkorom volt,sokszor rettegtem,plusz megutáltam magam a "kedves" legidősebb "testrévem" miatt), látom,hogy nem akarja tudni,hallani..... Szóval ja, másnak is ilyen "családja" van ?



2018. ápr. 5. 21:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon nehéz volt megírni,mert ezekszerint sok csúnya szót használok, mindig kiírta,hogy túl trágár a szöveg.... :D Alig akarta elküldeni a kérdésem az oldal, pedig a legcsúnyább szó azthiszem a sz@r volt (ki csillagozva se akarta elküldeni.... )
2018. ápr. 5. 21:11
 2/8 Skorpió87 ***** válasza:
100%
Hasonlóképp érzek! Nekem egy bátyám van, 5-6 éve nem beszéltem vele. 30 éves vagyok. Gyerekkoromban cikizett, bosszantott, nem jöttünk ki jól. Aztán megismertem a jelenlegi párom, aki miatt szinte szóba sem akar velem állni! Mindenkinek megvan a maga keresztje. Sajnos hiába hisszük, kevés dolog változik az életben, van amit helyre sem lehet hozni, max. csak szépíteni!
2018. ápr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
63%
Érdemben nagyon nem tudok hozzászólni. Én rokonokkal vagyok így....de amikor ilyeneket olvasók, csak megerősít abban, hogy nem akarok a gyermekemnek testvért. Őszintén sajnálom amúgy, hogy ilyen a kapcsolatod a testvéreddel. Páromnak is van egy két évvel idősebb nővére, ők se nagyon tartják a kapcsolatot egymással.
2018. ápr. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
85%

Jelen!


Öten vagyunk testvèrek,de nem tartjuk a kapcsolatot.


2005-ben meghalt az apàm.

Az egyik tesóm ,nevezzük Zoltànnak,ügyesen kisemmizett minden öröksègből.


Amikor megtudtam felkerestem őt,de mèg ő volt megsèrtődve amikor kèrdőre vontam a tettèèrt,de semmi agresszivitàst,semmi fenyegetőzèst nem mutattam felè.

Azt mondta,hogy minden az övè ez neki jàrt.


Köszönet kèppen amièrt felkerestem feljelentett a rendőrsègen,bírósàgon,de úgy,hogy a màsik tesónkat ,akit nevezzünk Györgynek ès annak èlettàrsàt aki legyen Melinda hamis tanúzàsra bírta őket ellenem,akik ott sem voltak a beszêlgetèsünkor.

Zoltàn azt àllíttatta Györggyel ès Melindàval,hogy èletveszèlyesen megfenyegettem Zoltànt.


Sőt mèg azt is a fejemhez vàgta Zoltàn ès felesège,aki legyen Irèn,hogy apàmat halàla előtt soha nem làtogattam.

Nem. Csak a hèt napból ötször mentem hozzà.


2009-ben összefutottam Zoltànnal ès Irênnel az utcàn.

Ök kocsival felesègem ès èn gyalog voltunk.

Zoltàn kipattant a kocsiból,felèm rohant,üvöltözve megnarkolta az ingem ès fenyegetőzött.


Milyen èrdekes,hogy màig Zoltàn ès Irèn van ràm megsèrtődve amièrt kisemmiztek az öröksègből ès feljelentettek rendőrsègen,bírósàgon a nevemet bemocskolva.


Amikor Zoltàn negmarkolta az ingemet,verekedèst akart produkàlni,de nem jött össze neki,mert tudtam mire ment ki a jàtèk.

Ha megütöttem volna ràm hívta volna a rendőrsèget.

Ami nem lett volna jó,mert màr egyszer gondoskodott róla Zoltàn,hogy szerepeljen a nevem a rendőrsègen.


Tehàt így jàrtam.

2018. ápr. 5. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy nővérem van. Eleinte elég zűrös volt a viszonyunk de vegülis jó testvérek lettünk. Sokat játszottunk együtt a nagyobb korkülönbség ellenere is. De mindig is egymás ellentétei voltunk. Ez most felnőtt korunkra éleződött ki igazán, mert ő egy számító, lusta emberhez ment hozzá, én meg egy igazán jószándékú, segítőkész férfihoz. Ők rendszeresen visszaélnek mások kedvességével. Az én szüleim is struccpolitikát alkalmaznak. Ha elmondom nekik hogy már megint mi volt, néznek maguk elé rezzenéstelen arccal. Tudják ők hogy igazam van de nem tudnak mit csinálni, úgyhogy marad minden így. Asszisztáljon mindenki a rosszindulatú, lusta, számító testvéreméknek.
2018. ápr. 5. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kerdezo, miket csinalt gyerek korodban a legidosebb testvered?
2018. ápr. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Köztünk csak az a 11 év áll. Gyakorlatilag semmi közös élményünk nincs, nulla beszédtéma, hiába 18 már az öcsém, rég nem élek otthon, mikor jo esetben évente egyszer összefutunk, akkor beszélünk két szot és ennyi.
2018. ápr. 6. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Pároméknál a testvére tartja rettegésbe a családot èrzelmileg. Ő is egy kegyetlen, átgázol mindenkin ha úgy tartja az érdeke. Mindegy hogy ki az, anyja, testvére, akárki. S mindezt teljesen elnézik neki a homokba dugom a fejemet című dologgal, semmi meg sem történt, ő ilyen így kell szeretni mert ő egy tetű láda bunkónak született és igy kell szeretni meg elfogadni!

Engem nem tud manipulálni, ellenem is fordult teljesen, persze engemet hoznak ki hibásnak. Hihetetlen, hogy tudja keverni a szart! Nem az én rokonságom, de hidd el nekem is gyomorgörcsöm van ha meglátom, hajam úgy hullot tőle mint a veszedelem...

Átérzem.

Az én testvérem normális, én jóba vagyok a saját testvéremmel.

2018. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!