Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nálatok szokás az, hogy a...

Nálatok szokás az, hogy a testvéretek csak úgy megjelenik nálatok és ott is alszik?

Figyelt kérdés

A párom nővére bejelentette tegnap, hogy ráér a hétvégén és itt alszik. Nekem hétfőn államvizsgám van és elég rosszul esik, hogy sem a páromat sem a nővérét ez nem érdekli. 1 szobát bérlünk, szóval itt tvznek, dumálnak, amikor át akartam menni a barátnőm üres lakásába tanulni, akkor meg megsértődtek, hogy ők nem is zavarnak, mert direkt nem szólnak hozzám.


Az én nővérem mindig megkérdezi előtte, hogy ráérek e, vagy hogy a párom nem e éjszakás, hogy hétvégén pihenne...


Nagyon hülyén érzem magam...


2018. ápr. 15. 14:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ilyenre egyszer nálunk is volt példa, 2 hetet akart itt tölteni tesóm a családjával, minden évben ez megy. Csakhogy én pont záró, nagy vizsgákra készültem egy okj-n. Panelba kucorgunk és velük együtt lettünk volna 7-en egy légtérben, egy kis légypiszok lakásban, összetévesztik egy csárdával, komolyan mondom. Valamit hazudtam emlékszem, marha nagy sértődés lett a dologból, de hát istenem ... Vannak ilyen emberek akik nem képesek tekintettel lenni a másikra, és az a fő, hogy én jól érezzem magamat a másik kárára, rovására.
2018. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
94%
Teljesen normális hogy előtte szól az ember. De ha estleg olyan extrém szituáció van hogy az a nővér csal évente egyszer tud találkozni az öccsével mert mit tudom én malajziában él, akkor lehetne a párodban annyi tapintat hogy moziba vagy sétálni mennek el vagy akármi és szó szerint reggel 8 tól este 8ig ott hagyják neked az albérletet hogy csendben tudj tanulni. A párod a leírtak alapján elég önző aki eldob mindent ha a drága kis testvéréről van szó
2018. ápr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Ha nincs kedvem vendéget fogadni, mindig a szokásos szöveget mondom: "nem leszünk otthon akkor".

Nagyon egyszerű, persze együttműködő pár is kell, nem lehet belekötni és nincs sértődés.

2018. ápr. 15. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
A szüleimmel sajnos ezt meg tudták csinálni páran a rokonságból, velem nem lehet.
2018. ápr. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

80kmre lakik, 3-4 hetente találkoznak, bár legutóbb 2hete.

Párom nem akart sértődést.



Köszönöm a válaszokat.

2018. ápr. 15. 15:17
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Megfelelő kapcsolatnál ez sima ügy, no de hogy picike lakás és vizsgára készült, ez azért más. A már említett jó testvéri kapcsolatnál a párod szól, hogy bocs, most nem és a nővér megérti. Sajnálatos, hogy a párod nem áll ki melletted. Engem amúgy a párom is zavarna, nekem saját szoba kell eleve... De hárman egy szobában, dumapartival, jaj... Én kikérném magamnak a dolgot s közölném, DE, átkozottul zavarsz (csak én csúnyábban mondanám. ritkán káromkodom, de néha megvan a szerepe).
2018. ápr. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem alapban az a furcsa, hogy valaki csak úgy bemondja magát.

Lehet azért, mert még életemben nem mentem olyan helyre, ahova nem hívtak. Sokszor még akkor sem, ha hívtak.

Esküszöm ez így igaz!

Ha valakinek fontos vagyok és kíváncsi rám, akkor majd hív, ha nem hív, akkor én hívom, ha nem jön, akkor levonom a konzekvenciát és a kapcsolat megszakad.

Nekem ez ilyen egyszerű, legyen bárkiről is szó.

2018. ápr. 15. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem neked kéne hülyén érezni magad. Egy pár az támogat,ez olyan mintha direkt a vizsga előttre időzitették volna. Biztos h támogato ez a kapcsolat?
2018. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem, "normáliséknál" nincs olyan, hogy bármely rokon "bejelenti", hogy jön és kész.
2018. ápr. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk, a párod is tekintettel lehetne rád, pláne, hogy nincs lehetőséged külön szobában tanulni.
2018. ápr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!