Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nektek milyen élmény volt,...

Nektek milyen élmény volt, amikor a testvéretek elköltözött?

Figyelt kérdés
Elég sok év van köztünk. Én még iskolába járok, viszont ő már a költözést tervezi. Hiába néha nagyon fel tud húzni, sajnálom hogy el megy. Ti hogy viseltétek ezt?
2018. febr. 4. 13:08
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Igazából csak beletörődtünk amikor a nővérünk elköltözött 18 éves korában otthonról. Elég rossz gyerekkorunk volt, és ő volt a védőbástyánk. Én 6, bátyám 3 évvel fiatalabb tőle. (Ennek a sztorinak már több mint 5 éve.)

Ha nem volt ruhánk, ő vett nekünk, ha nem volt mit enni, ő hozott nekünk. Úgy ahogy, de kibírtuk anyánkkal és az ő alkoholista /nőverő/gyerekverő élettársával.

Azóta minden jó, újra együtt lakunk egy nagyobb házban mint egy nagy család😊

(Vagyis csak részben, ugyanis anyánk pasija sosem lesz családtag.)

Kicsit üresebb és unalmasabb lett a ház, de hamar elmúlt a hiányérzet. Szerintem neked is csak az elején lesz rossz, utána úgyis hozzászoksz.

18/F

2018. febr. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2018. febr. 4. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:
mi nem állunk igazán közel egymáshoz, illetve a munka+párkapcsolat miatt szinte alig találkoztunk, szóval különösebben nem érintett meg egyikünket sem. ő 29F, én 24N
2018. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Orultem neki, de aztan visszakoltozott. Aztan en koltoztem el es azota o is ujbol elkoltozott.
2018. febr. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tesóm jelenleg itthon lakik, de volt pár év, amíg anyuval lakott (én apámmal laktam a válásuk óta). Azok voltak a legjobb évek, akkor a viszonyunk is egész jó volt, mert csak hétvégente találkozunk. Pár éve hazaköltözött, azóta már nem is beszélünk egymással. Én örülnék neki, ha elköltözne végre.
2018. febr. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!