Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, hogy féltékeny...

Normális, hogy féltékeny vagyok a bátyám barátnőjére (ne értsetek félre kérlek)?

Figyelt kérdés

Régen csomót lógtunk együtt, haverokkal vagy csak ketten a városban, együtt néztük a sorozatokat, volt hogy egy nap alatt ledaráltunk egy évadot valamiből, és csak kajálni mentünk le. :D Kisebb korunkban együtt voltunk egész nap, hiába volt két szobánk, csak este váltunk szét, mikor aludni mentünk. Nekem nem is nagyon voltak barátnőim, nem is szerettem őket, mindegyik kétszínű volt és kibeszélte a másikat, én meg ettől rosszul voltam. Így leginkább a bátyámmal lógtam meg az ő haverjaival, osztálytársaival, köztük voltak normális lányok is. De ennek most már vége. Fél éve barátnője van és állandóan vele van. Ha meg nem, akkor meg csetel vele és alig figyel rám. Gyűlölöm a lányt, utálom mikor itt van, olyankor le se megyek enni, inkább kerülöm őt. Nekem nincsenek barátaim, a bátyám volt egyedül, de most őt is elvette ez a lány. Az új Bosszúállók filmet se láttam még, mert a barátnőjével ment, igaz hívtak engem is, de én a lány miatt nem akartam. Pedig eddig mindig, MINDIG együtt néztük a Marveles filmeket, az első napokban ott ültünk a mozikban, volt amire kétszer is elmentünk. Most meg, mióta ez a lány van, mintha nem is léteznék. Mit tudnék tenni, ez ellen? Én pasit még nem akarok, mindegyik csak a szexre megy és olyan éretlenek...

L/17


2018. máj. 24. 18:11
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
88%

Üdv a felnőtt világban!

Végetért a gyermekkor, a bátyád önálló felnőtt ember lett.

2018. máj. 24. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
89%
A testvéred felnőtten mint te ezt el kell fogadnod. Gondolj bele van egy normális párkapcsolata és ettől ő boldog. Ha csak veled foglalkozna akkor nem tudná megélni az olyan igényeit amiket egy egészséges párkapcsolat elégít ki. Viszont ha tényleg ennyire zavar a dolog akkor gyűjtsd össze a gondolataidat és mond el neki mi bánt hátha jobban leszel.
2018. máj. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
86%
Ennyi, próbálj felnőni te is.
2018. máj. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
94%
Normális hogy szereted a bátyád, normális, hogy hiányzik. Tedd szóvá neki, hogy neked az utóbbi időben hiányzik mivel folyton a barátnőjével van. De ne próbáld meg szétszakítani a kapcsolatukat. És ne a lányt hibáztasd ő nem tehet semmiről. Egyébként meg örülnöd kéne hogy a bátyád boldog. Szerez te is barátokat, mert így tönkre teheted a bátyád és saját magad jövőjét. Amikor a bátyád meghal akkor mit fogsz csinálsz? És nem mindegyik pasi a szexre hajt. Vannak romantikus vagy aszexuális vagy csak simán RENDES pasik is. Egyébként a bátyád hány éves?
2018. máj. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
78%
Semmit se tegyél ellene. Menj a barátnőiddel moziba, nem kell ahhoz pasi...Az meg elég gáz hogy mindjárt nagykorú vagy, szociális életed nulla, de rátelepednél a testvéredre. Hívtak, de te bedurcáztál mert nem csak veled törődik. Pedig az a normális amit a bátyád csinál.
2018. máj. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 acelsziv ***** válasza:
82%
Rinyálsz, mint egy óvodás de a pasik éretlenek. Mesélj még.
2018. máj. 24. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
78%
Válassz egy srácot. Igen, szexet is akar majd.
2018. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
73%
17 éves létedre nagyon gyerekes vagy! Az a baj, hogy ezzel a hozzáállással a tesód és a barátnője is meg fognak utálni téged. Szerintem ez a ragaszkodás messze túlmegy a normális testvéri szereteten! Szakadj le a tesódról.Te fogod megszívni a végén, ha nem.
2018. máj. 24. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
51%
Hát, sajnos ez ilyen. De mondd el neki,hogy szeretnél vele programot azért néha,szerintem bele kell férnie. Baratnője még lesz sok,de testvére nem. Én legalábbis nem felejtettem el a testvéremet azért mert kirepültünk- azért tesós délutánt szoktunk tartani időnként,neki es nekem is gyerekünk is van.
2018. máj. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
67%

Valahol értem a dolgot.


A tesómmal nagyon jó volt a viszonyom. Jött a barátnőm, akkor hárman mentünk kirándulni ide-oda stb. Aztán neki lett barátnője, akkor már el lettünk felejtve és azóta sem csináltunk semmit.

2018. máj. 24. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!