Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Normális, hogy együtt fürdik...

Normális, hogy együtt fürdik 2 felnöttkorú testvér?

Figyelt kérdés
Lány es fiúrol van szó, egyik 24 másik 28 éves. Én teljesen ledöbbentem mikor náluk voltam, és láttam, hogy együtt jönnek ki a fürdöszobából. Mosolyogva mondták, hogy persze, együtt fürödtünk. Simán egymás elött meztelenul járkálnak, és ezek a dolgok elég gyakoriak náluk. Nekem ez nagyon fura, én ilyet nemtudnék megtenni.
2018. jún. 19. 10:07
1 2
 1/17 anonim válasza:
56%

Ez nagyon nem normális

Ott valami van

2018. jún. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%
lehet nudisták? ahány ház annyi szokás..
2018. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
70%
nudisták*
2018. jún. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
63%
Ha ök ezt szokták meg, akkor igen. Ha meg nálatok más szokás van, akkor te ne tegyél így.
2018. jún. 19. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
39%
Amíg NEM EGYMÁST szappanozzák, addig normális.
2018. jún. 19. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
94%
Fene tudja. Nekem ez nagyon durva, de ha ők így nőttek fel, akkor nekik meg ez a normális. Nekem az is nagyon furcsa, mikor családtagok szájon csókolják egymást, de egy csomó helyen az is normális.
2018. jún. 19. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Nekem fura az együtt fürdés, mert én senkivel sem vágyom együtt fürdeni. Abban viszont semmi furát nem látok, ha családtagok látják egymást meztelenül. Aki így nőtt fel, annak ez a normális.
2018. jún. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem ez semmiképp nem normális :O Nagyon furcsa. Mi ovis korunkban sokat fürödtünk együtt tesóimmal (egy fiú, egy lány) de nyilván ha már huszonéves korunkban eszünkbe sem jutna.
2018. jún. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
hat én nemtudnék beülni kádba testvéremmel. plusz még ami furcsaság hogy felnött filmeket is együtt néznek, és úgy beszélnek róla mint a világ legtermészetesebb dolgáról. engem ez nagyon sokkolt, föleg, hogy az egyik legjobb barátnömröl van szó
2018. jún. 19. 11:07
 10/17 anonim ***** válasza:
24%
Más lenne a helyzet, ha két lánytestvér lenne és úgy invitáltak volna harmadiknak :)
2018. jún. 19. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!