Egyke ként élni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Bár én nem vagyok egyke, mégis úgy érzem magam.

Van három testvérem, de mind 30 on fölüli, és ebből kettőnek már gyereke is van, csak az a baj, hogy egyáltalán nem foglalkoznak velünk, max kétévente feljönnek.

A harmadik az itt lekik melettünk, de ő se tud sokat velem lenni. Ezért teljésen egyedül vagyok.


Aki egyke fiú/lány, hogy bírjátok egyedül?



2018. máj. 15. 06:21
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok egyke de úgy érzem magam. Két bátyám tíz évvel idősebbek nálam, külföldön élnek. Ritkán beszélünk, találkozunk
2018. máj. 15. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
77%
Nekem nincs tesóm, de tökéletesen megvagyok nélküle.
2018. máj. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
76%
Imádtam :)
2018. máj. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Szüleink külön élnek , mi is a hugommal. Kiskoromban néha nagyon rossz volt h nem volt kivel játszani , tini koromban megbékéltem a helyzettel, felnőttként visszagondolva egész jó volt így felnőni.
2018. máj. 15. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
84%

Unokatesók? Más rokonok? Barátok? Szomszédok? Osztálytársak? Iskolatársak?

Nézz körül!

2018. máj. 15. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
88%
Kicsi koromban egy kicsit hiányzott néha egy estvér, de nem nagyon. Amióta felnőttem, 90%-ban örülök, hogy így alakult. Néha hiányzik, de nincs garancia a "jó testvérre", egy rossz testvéri kapcsolat meg rengeteg bosszúsággal és bonyodalommal jár.
2018. máj. 15. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
85%
Az apukám egyke.Nekem van egy nővérem,de olyan mintha én is egyke lennék.Nem hív át magához nem mindig beszél velem ha esetleg találkozunk.Így olyan mintha én is egyke lennék.Már elköltözött itthonról.
2018. máj. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%

Kétévente látogatja meg a szüleit és téged? És nem mondjátok nekik, hogy jöjjenek gyakrabban? Legalább születésnapokra, névnapokra? Karácsonyra? Húsvétra?

Én is egyke vagyok, én nem éreztem azt, hogy nekem egy nővér v. báty kellene, voltak, vannak barátnőim, én velük beszélgetek meg mindent.

2018. máj. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2018. máj. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Van egyke rokonom, és rossz így élnie, mert nincs aki lekösse a felesleges energiáit, így a sokszor többi családtagot idegesíti. Ha lenne testvére, akkor jobban el tudná magát foglalni.
2018. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!