Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém állandóan csak...

Az öcsém állandóan csak játszik a számítógépen és ezeket a hülye mangákat nézi. Mikor fogja már abbahagyni?

Figyelt kérdés
15 éves. Ez nem egészséges, és a gimiben is ki fogják röhögni. Mi is mindig kiközösítettük ezeket a mangás arcokat. Én szeretném, hogy legyenek normális emberi kapcsolatai, ne csak ilyen nyomikkal foglalkozzon, meg kockuljon egész nap. Külföldiekkel beszélget a neten. Ami nem baj, had beszélje a nyelvet. De kissé aggasztó, hogy nem talál magának társaságot, aki nem a Föld másik oldalán él. Mit csináljak vele? Sajnos tudom, mennyire torz arcok voltak a suliban ezek a mangás körök, nem szeretném, hogy ilyenek között legyen.
2018. júl. 17. 12:38
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
92%
Neki meg a te életed torz...
2018. júl. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
69%
A sógorom 24 éves, lassan 25. A mai napig kockul, igaz mangákat nem néz. Én sem tartom egészségesnek, de mindig megtalálta a magához hasonlókat, igaz nővel kapcsolata sose volt..mi próbáltuk kimozdítani, olyankor kikapcsolodott, de nem kereste masok kapcsolatat..szerintem o mar orokre ilyen marad
2018. júl. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
91%
Semmi közöd hozzá. Magaddal foglalkozz és ne a másiknak mondd meg, hogyan kellene élnie az életét!
2018. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%

Ismerek harmincas férfit, aki nemcsak mangát néz, de tele van a szobája mangával, figurákkal, poszterekkel... Amúgy fegyveres börtönőr, nem szoktak beszólni rá :)


Egy másik harmincas férfit is ismerek, akinek csak azért nincs ilyenekkel teli a szobája, mert egyrészt szelektívebb (csak 5-6 mágikus lány figurája van), másrész nem fér a rengeteg főleg retró hardvereszköztől, amiket gyűjt (főleg procit, szerencsére, videokártya, hangkártya, táp, vinyó alig van pár tucat).


Én köveket és koponyákat gyűjtök, az mondjuk cool. Animét naponta nézek 40 éves korom után is. Soha nem nevetett ki senki.


Ez miért fáj neked? Jó, hogy az embereket érdeklik dolgok és nem is mindenkit ugyanaz, ami az összes többi embert a környezetében.

2018. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
95%
Miért baj, ha kicsit különc a gyerek, vagy legyen ugyan olyan sznob b..i mint a többi vele egykorú páwa gyerek? Én is sokat néztem animét, mangát 15 éves koromban, mégis normálisan viselkedem mint egy átlag ember. Nem lesz tőle semmi baja ha olyanokat nézz!
2018. júl. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
99%

Ez hibás megközelítés, nem a tesóddal van a baj hanem veled meg azokkal akik ezért bántanak, kiközösítenek egy teljesen rendbenlévő embert aki ezzel senkinek sem árt.

Inkább fogadd el, örülj hogy értelmes, egészséges, nem lop, nem bűnöz, nem drogoz. Miért gondolják olyan sokan, hogy ők jobban tudják milyennek kell lennie minden embernek, amiből ha kilógsz akkor valami baj van veled?

2018. júl. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
99%
Rendben van, én lassan 30 éves vagyok szeretem animéket és visual noveleket mind a mai napig illetve sokat beszélek külföldiekkel is, mégis jól érzem magam így, igaz barátnöm sem volt de ez rajtam is múlt(mindet visszautasitottam akik probalkoztak, aki meg tetszett nem mertem probalkozni)
2018. júl. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
99%
24 leszek, szeretek kockulni, olvasok mangákat is néha, animéket is szeretem, férjnél is vagyok, vannak jó barátaim, több országból is. Hol itt a probléma? Nem érzem úgy, hogy ki lennék rekesztve. Inkább örülök, hogy elkerülöm a magadfajta bunkókat, akik csak azért rekesztenek valakit ki, mert szeret mangákat olvasni... No az már eléggé gyerekes és még te hiszed magadról, hogy mennyire szuper vagy. Árt valakinek ezzel? Nem. Akkor mi a problémád? Csak annyi, hogy nem olyan, amilyen te vagy? Lehet ő meg pont rólad gondolja ugyanezt, hogy te mennyire unalmas vagy mert csak egyik buliból ki másik buliba be és ennyi az életed, semmi hobbi, semmi változatosság.
2018. júl. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
99%
Tehát te nem mertél önmagad lenni, beálltál a sorba és bántottad azokat, akik neked nem ártottak, és most böki a csóröd, hogy ő meri vállalni saját magát. Nehéz lehet nézni ezt egy olyan embernek, aki bántja a többieket csak azért, hogy tartozhasson valahova. Olyan szánalmas kategória. Inkább lennék mangás mint tagja a baráti körödnek.
2018. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
96%
Neked sincsenek normális emberi kapcsolataid... milyen emberek csinálnak ilyet?
2018. júl. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!