Kezdőoldal » Számítástechnika » Egyéb kérdések » Egy barátomnak Windows 7...

Egy barátomnak Windows 7 Professional, Intel Pentium Core i5,8 GB RAM és 64 bites számítógépén a Steames Counter Strike:Global Offensive folyamatosan crashell és lefagy állandóan. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Mikor belép a játékba folyamatos laggok után egyből kidobja a játék és nem tudunk rájönni mi a probléme és próbáltuk már a felbontást meg lejjebb vinni neki a beállításokat de szabályosan kéne neki fusson majdnem 5 szörösen jobb a gépe mint a játék.
2016. márc. 7. 20:58
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem kell szégyellni, ha lányként CS:GO-zol. (Vannak női versenyek is CSGO-ban)


Amúgy: Mehet, hogy más programmal ütközik. Az lenne az első lépésem, hogy mással is csinálja? Ha nem akkor, újra tenném a rendszert, majd CSGO-t tenném fel elsőnek. Innentől figyelni, hogy milyen program után kezdi, így fény derülhet arra a programra amivel ütközik.

2016. márc. 7. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

Intel Pentium Core i5


Ez ám processzor a javából.

2016. márc. 7. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Egy Nikolasz vagyok nem LÁNY én nekem is bejönn a csaj gamerek de Nikonak hívnak XD amma nevem írja sztem és kajak egy haveromnak van baja most amm emgcsinálta valahogy hogy tudjon játsszani de van mikor kidobja XD
2016. márc. 8. 18:23
 4/5 anonim ***** válasza:
Gondolom azért nem működik rendesen, mert tört verzió. Steam-en akcióban 1500FT 2-3 havonta. Azzal pedig soha nincsen gond.
2016. márc. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Most lett ingyenes a CS, szóval már legálisan letöltheted és játszhatsz vele. Biztos érintett a proci a Spectre és Meltdown vonalon, szóval azért is fagyhat akár.
2018. dec. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!