Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan viszonyuljak a nővéremh...

Hogyan viszonyuljak a nővéremhez miután ez történt vele?

Figyelt kérdés

Már nem tudok a helyzettel mit kezdeni és nagyon rossz. 4 hónapja volt egy vetélése, már majdnem a 30adik hét körül járt. Nagyon sajnálom vele is voltam végig segìtettem ibe tudtam. Viszont azóta csak ez a téma semmi másról nem beszél és ez kezd nekem zavaró lenni. Amúgy is nehezen kezelem az ilyen helyzeteket nem tudok mit mondani. Már nost újra terhes akar lenni, szivárvànyanyának hívja magát. Elmondtam neki hogy szerintem ez még nem jó otlet nem dolgozta meg fel a gyászt. Akkor osszeveszett velem hogy en csak irigyekedem ra es rosszat akarok neki hogy ne legyen gyereke.

Nagyon nem tudok mar mit kezdeni vele.

Ndm tudom elkerulni sem mert en meg ittbon lakom a szuleimmel ok meg a pasijaval a hatso kishazban. Most nem is dolgozik egesz nap ittho van.


2018. júl. 23. 20:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

Alapvetően igazad van, csak ő most annyira össze van zuhanva, hogy nem vevő az észérvekre.

Szerintem hallgasd meg, ne nyilváníts véleményt, csak ha kérdez. Inkább mondj neki olyanokat, hogy ha bármiben tudsz segíteni, hogy neki könnyebb legyen, mondja meg és szívesen segítesz.

Esetleg programokra elhívni, vagy kirándulni, strandolni hívni. Hogy egy kicsit kizökkenjen az állandó szomorkodásból, kesergésből.

2018. júl. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
75%
Gyászol. Kicsit több megértést.
2018. júl. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Basszus, nekem a harmadik terhességem végződött műszeresen befejezett vetéléssel, sokkal korábbi időpontban, és ott volt már a két szép gyerekem, mégis nehezen dolgoztam fel. Meg tudom érteni, mit érez a nővéred, akinek első babája lett volna, és majdhogynem a karjai között halt meg. Ne vedd fel, ha fájdalmában veszekszik veled, még akkor se, ha alapvetően igazad van, várnia kéne még pár hónapot legalább. Beszélj hozzá te, bármiről, ami kicsit eltereli a figyelmét.
2018. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 piroska és a farkas ***** válasza:
84%
Elhiszem, h zavar, de ez most sokadlagos, ne haragudj. Elveszìtett egy akkora babát, aki egészségesen születve 30 hetesen akár teljes életre is képes lehetett volna. Ez ezerszer fájòbb, mint egy korai vetélés, már megvoktca neve, érezte mozogni, talán már a szükséges babaholmik is ott álltak összekészìtve, rettenetes fájdalom, aminél nincs olyan, h mennyi idô alatt ilik feldolgozni. Elôttetek élheti meg, mindenhol máshol tartania kell magát. Hallgasd meg amikor igényli. Én egyébként 2. trimeszteres babát veszitettem el 6 hònapot várni kellett az újabb babával.
2018. júl. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%
Beszéld rá egy pszichológusra!
2018. júl. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%

Milyen veteles ?

Ez halvaszules

2018. júl. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
57%

Hát igen halvaszülés.

Nemegy könnyed műfaj. És hidd el, hogy minden ilyen anyuka szinte azonnal terhes akar lenni. Még azok is, akiknek abortuszuk volt, kényszerből.

Igazat megmondva kicsit érzéketlen tőled, hogy zavarónak találod a viselkedését.

Ő így próbálja feldolgozni és emellett szinte fel se fogja mi történik a kulvilágban mert a nap minden órájában percében és másodpercben azon jár az agya, hogy miért?

2018. júl. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
42%

Fogadd el. Ő most gyászol. Meghalt a gyermeke. A legnagyobb veszteség érte a világon.

Ne haragudj, de látszik, hogy nincs gyereked, ezért nem is tudod megérteni.

2018. júl. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
95%

Ha zavar, megmondod hogy dolgod van, elmész és kész.


Én háromszor vetéltem, de nem erről beszéltem állandoan, söt!, noha rohadtul fájt, de tudtam, hogy attól nem enyhül.a gyász, hogy mindenkit ezzel idegesitek, mert segíteni ők nem tudnak sehogysem.

Kerestünk a férjemmel együtt pszichológust, és ennyi.

2018. júl. 24. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
59%
Aki görcsösen akar valamit annak soha nem sikerül vagy ha igen akkor is csak félig.
2018. júl. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!