Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit kezdhjek az undorítóan...

Mit kezdhjek az undorítóan gonosz bátyámmal?

Figyelt kérdés

Bármi kis hibát vétek, gúnyosan kiröhög, és hatalmasakat túlozva meséli el a "barátainak." Bármit csinálok rokonságnak mindd elmondja szintén túlozva én meg csak ülök egy helyben és nézek ki a fejemből. Most már azt fogom csinálni, hogyha a család meg az unokatesómékhoz, oda én nem megyek. Mai nap nagymamámnál voltunk és volt valami amit nem akarok kifejteni. Alig tudtam visszafogni a sírást és aztán kitört belőlem egy olyan, hogy képtelen voltam sírni . Aztán hazajöttem. Természetesen a bátyám is hazajött később... rosszul leszek ha rágondolok, hogy még találkozok vele. félek attól hogy megint megaláz. és ez most elég betegen hangzik, de boldogabb leszek, ha elképzelem ahogy meghal :) .


egyébként hányingerem van a személyiségétől is. jah és azt kihagytam, hogy mindig megver engem, szüleim meg nem tesznek semmit, mert olyan erős ez a f@s zarcú. most már olyan életkorban van, hogy fel lehet jelenteni. és ami a legdurvább, hogy egyébknt nincsenek barátai, de ezt nem részletezem. meg ma azt mondta, hogy tutit híd alatt fogok lakni meg hogy anyám fog eltartani sbt. tudjátok azok a dolgok amik ilyen szemét embernél esélyesek.


gyűlölöm őt, úgy ahogy van és soha nem fogok rá testvérként tekinteni SOHA. valami tanács, hogy hogyan próbáljam elviselni?



2018. aug. 26. 14:40
1 2
 1/11 anonim válasza:
88%

ha megver az nem vicc, akkor tenyleg kene valahova jelenteni


amugy az ilyen ember a sajat kisebbsegi erzeset es nyomorusagat "veri" le mason azert piszkal, tehat legbelul egy szanalmas, megkeseredett ember

2018. aug. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
80%
Próbáld meg ignorálni, ha ilyeneket kezd el rólad beszélni a jelenlétedben állj fel és hagyd ott, nem vagy köteles hallgatni azt, ahogy megaláz téged.
2018. aug. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Azt írod, olyan életkorban van, amikor már feljelenthető. A szüleid tudják, hogy ver? Ha kiskorú vagy, kötelesek segíteni. Ha nem érdekli őket, keress egy megbízható felnőttet, pl. rokont, tanárt, háziorvost, barátnő anyját, bárkit, és lépjetek együtt. Ezt nem szabad tűrni.
2018. aug. 26. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Ha tényleg ver akkor ezt nem lehet abban hagyni..Szólj a nagymamádéknak vagy olyan rokonoknak akikben megbízol..Ez nem állapot,pláne,hogy a szüleitek semmit sem tesznek.
2018. aug. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Én mondom. anyámék azzal jönnek, áhh hogy ilyet nem lehet, meg hogy nézne ki, stb. a többi rokon meg annyit mondd, hogy miért nem szeretjük egymást...


most már jobban vagyok, mert ezt a témát ki tudtam beszélni a legjobbb barátommal. most épp vissza akarom szívatni, és van is egy ötletem, de az nagyon de nagyon durva lenne

2018. aug. 26. 15:36
 6/11 anonim válasza:
Szívasd vissza.. mi az a nagyon durva?
2018. aug. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok?
2018. aug. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Az ide oda szemetkedes sehova nem visz. Nem mondom, hogy ne sullyedj az o szintjere, mert abban nem hiszek, csak lehet h te szivod meg jobban, ha utana meg jobban meg ver.

Nem eselyes az elkoltozese? Amugy ignorald, amennyire csak tudod, es lepj le te mielobb.

2018. aug. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

az oda vissza szivatásnak tényleg nincs értelme...


viszont mamám és anyám is megmondta, hogy ő egy rossz testvér, és, hogy mennyire haszontalan. szóval lehet hogy lesz valami

2018. aug. 26. 18:27
 10/11 A kérdező kommentje:
vagy legalábbis egy lépéssel előrébb vagyok
2018. aug. 26. 18:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!