Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Olyan testvérrel, aki csak...

Olyan testvérrel, aki csak keresi a másikban a gyenge pontot, a kigúnyolnivalót, mit lehet kezdeni?

Figyelt kérdés
A szülők pedig bárgyún, tehetetlenül figyelik az áskálódó testvér üzelmeit, nem szólnak rá.

2018. jún. 27. 21:58
 1/6 Metionin ***** válasza:
100%
Mindenkinek van gyengepontja, a tesódnak is. Keresd meg.
2018. jún. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Tanuld meg megvédeni magadat, ne mástól várd, valszeg ezért támad a tesód mert gyengének tart
2018. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen testvérrel nem kell szóbaállni.

Az én nővérem pont ilyen, tűrtem-tűrtem, de egyszer kibukott, hogy még az akkori barátommal is kibeszélt, hogy én milyen gyenge ember vagyok, stb...

Azóta nekem ő nem testvérem, szóba se állok vele.

2018. jún. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Az né tesóm is ilyen, ő a kedvenc gyerek és előadja a jókisfiút anyucinak és apucinak.


Velem meg úgy beszél, hogy "fogytos, gyökér, fejbeverlek", meg játszó a nagyképú b...mot.


Pluszban hazugságot talál ki rólam, illetve kutat a cuccaimban, táskámban, teledonomban, nem egyszer felt{rt is fiókomat.

Utána jelenti anyucinak, apucinak, nem egyszer olvasta ország világ a bizalmas beszélgetéseimet, ez egy rothadék...

2019. máj. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4-es, nagyon sajnálom :( Kitartás, aztán a szüleitek alól a kedenc picifiúkájuk majd merheti a sz.rt, ha megöregszenek. Vissza se nézz!
2019. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon egyszerű, de annál radikálisabb: megszakítani minden kapcsolatot a tesóddal és a szüleiddel, akik akkora balphaszok, hogy nem állnak ki érted.
2019. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!