Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csináljak a nővéremmel?

Mit csináljak a nővéremmel?

Figyelt kérdés
Elegem van a hülyeségeiből!Mindenbe beleszól,és folyton veszekszünk! Mindent jobban tud nálam mindig...azt mondja hogy én vagyok elkényeztetve persze ő ment el úgy egy fesztiválra hogy el se engedték, meg még csinált jó sok dolgot amikért meg se büntették, engem meg minden apróságért le kell cseszni. És ha merek neki visszaszólni fel van háborodva, üt/rúg/vág/csapkod/neki lök a falra!véres sebeket hagy. És utána meg mondja hogy ne bőgjé'...azt mondja hogy dagadt vagyok meg mindig leszól, és hogy nem szeret,meg lelökne az erkélyről egyszer ilyet is mondott...ha meg ő szól be és merek visszaszólni (nem ütni) akkor meg ő van felháborodva hogy hogy merem? Elegem van belőle! Ilyenkor mit tudnék csinálni?

2018. szept. 10. 15:52
 1/6 anonim válasza:
Ülj le vele beszélgetni ezt csak azzal lehet megoldani. Ha a nővéred nem akarja meghallgatni, akkor szard le. Ha tovább üt akkor vágj vissza. Ne hagyd magad. Mond meg neki, hogy te nem egy stressz labda vagy, hanem egy érző ember. Nem tudsz vele nagyon mást kezdeni.. Hány éves vagy és ő hány éves?
2018. szept. 10. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tipikus eset.

idővel magától is megoldodik.

2018. szept. 11. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 acelsziv ***** válasza:
13%

Kell némi folpack, paprika spray, hashajtó, telefon meg jó időzítés.

Amikor ketten vagytok otthon folpackozd le a wc csészét az ülőke alatt. De simára úgy, hogy ne is látszódjon. Aztán fújd be a wc papírt a paprika spray- vel. Aztán tegyél hashajtót a nővéred kajájába. Elrohan wc- re nem veszi észre a folpackot a többit képzelheted. Te rárántod az ajtót kamerára kapcsolt telefonnal. Ahogy igyekszik megtörölni magát életbe lép a paprika. Szépen levideózod a saját mocskában ordítva fetrengő nővéredet majd közlöd, hogy vagy befejezi a csesztetésedet egyszer és mindenkorra vagy gondoskodsz róla, hogy minden ismerőse és velük együtt a fél világ a videón röhögjön. A videót azonnal told fel felhőbe nehogy kitörölje.

2018. szept. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer ebből lett elegem, nálunk totál ez volt a szitu és úgy orrba vágtam hogy el is törött neki. Persze a szüleim velem kiabáltak mit képzelek, meg nem ez a megoldás. Igazuk volt nem ez volt a megoldás, de egyrészt baromi jól esett nekem, másrészt érdekes módon utána leszállt rólam. Igaz hogy nem sokkal utána elköltözött itthonról és azóta már nem is beszélünk szinte, egyrészt engem cseppet sem érdekel mert az a sok rossz amit nekem nyújtott azok után engem ékén hagyhat, másrészt ő mindig elengedte magát és egyszerű gyári dolgozó, semmit nem ért el ott sem. Én sem tettem le különbet az asztalra tanulmányaim terén de bennem sokkal inkább megbíztak, beiskoláztak, jobb állást sikerült találnom, egyszerű eladóként kezdtem, aztán üzletvezetővé kupáltak ki.
2018. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
hát én 15/l tesóm meg 17/l de jó van hogy felbosszantom.. most jóba vagyunk
2018. szept. 16. 01:38
 6/6 anonim ***** válasza:
Jó hogy rendeződött a viszonyotok, de azért felteszem a kérdést: miért nem kértél oltalmat a szüleidtől? Nem hittek neked? És ha a sebeidet megmutattad volna nekik? Legyen jó a viszony továbbra is, de a jövőben csöppet se hagyd magad!
2018. szept. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!