Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Rosszindulatúság ha lényegében...

Rosszindulatúság ha lényegében kibeszéljük a sógoromat a nővéremmel?

Figyelt kérdés

Mindig is jó kapcsolatom volt a nővéremmel, aki 6 éve van együtt a nővéremmel, és két gyerekük is van.

A nővérem mindig is nagyon szép lány/nő volt, igazi természetes szépség, mindenféle elfogultság nélkül tudom ezt mondani.A két gyerek után is 18-20 évesnek nézik (26 éves egyébként), és nem hiszik el,hogy gyerekei vannak.

A sógorom mint férfi nem néz ki rosszul, sok nőnek tetszik, kinek a pénze,kinek a külseje vagy a belső miatt, kinek ezen három egyvelege miatt.

Egy szóval ők az a páros, akik jól néznek ki, mindketten okosak, és mindenük megvan.

A nővéremet is sok férfi megkörnyékezi, de ő mindig lepattint mindenkit, még egy flörtöt sem enged, sőt...

Eközben a sógorom folyamatosan flörtöl, bájosan beszélget mindenféle nővel, akár a nővérem előtt is.

Volt olyan többször is,hogy a kocsikulcsot pörgette az ujján, aztán vett egy másik kocsit, annak már csak egy ilyen kis "doboz" a kulcsa, így azt nem tudja pörgetni, azt már kiteszi jól látható helyre, asztalra, pultra, ahol vannak.

(más esetben -ha nincs nő-, akkor mindig a zsebében lapul a kulcs)

Természetesen a prémium márka emblémája ott van a kulcson, azt kell látni.

Vagy volt, hogy nagyobb összegben vett ki készpénzt, és az unokaöcsém kért tőle aprót, mert valami hülyeséget akart venni automatából, a sógorom meg a papírpénzek között turkált, végigpörgette a nagy pénzeket, állítólag 500-ast keresve (mikor eleve apróra volt szükség), de azt sajnos nem talált, de volt helyette egy marék apró, csak ha azzal kezdi, akkor nem tudja mutogatni a pénzét.

Vagy olyan is volt,hogy valami "üzlettársa" jött, egy csinos,dekoratív fiatal hölgy, vagy 20 percig beszélgettek a házuk előtt, aztán beinvitálta a nőt, aki a nővéremre azt hitte,hogy a sógorom testvére, és kicsit meg is volt lepődve, mintha azt gondolta volna, hogy "b+ ennek felesége van?!"


Ezen kívül még sok ilyen van, ez a kulcs, meg pénz mutogatás amolyan szokása, de csakis akkor ha van kinek mutogatni.

Kisebb-nagyobb "húzásai" is vannak még, de sok lenne mindent felsorolni.


Erről kérdeztem a nővérem, és bár egy határozott nőként tudnám bemutatni, de amikor erről van szó, akkor teljesen bizonytalanul állítja,hogy ez mind csak a véletlen műve, meg úgy "tagadja" az egészet.

A nővérem ugyan jobban ismeri a sógoromat, de azért én is tudom,hogy milyen, van,hogy 1 hétig külföldön van, itthon meg azt mondogatja,hogy ő nem bír ki 1 napot se szex nélkül, de ha külföldön van akkor csak az örökké hűséges "Marcsival" csalja meg a nővérem, de az nem számít (Marcsiként a kezét kell érteni)


Nekem ez az egész nem tetszik, nem akarok naiv lenni, biztos vagyok benne,hogy csalja a nővéremet, de erről nem vitatkozok, nincs hozzá közöm.

Viszont nekem fáj,hogy látom,hogy a nővérem mennyire hűséges, szereti a sógoromat, nem csalja meg, pedig megtehetné, lenne jobb férfi mint a sógorom, de ő akkor sem, és bosszant ez az igazságtalanság.


A sógorom viszont folyamatosan próbál engem fúrni, mert,hogy én ellen uszítom a nővéremet, és hogy nem érti nekem ez miért érdekem.De nem érdekem, alapvetően nincs bajom a sógorommal, csak ez egy olyan dolog,hogy mit mondhatnék?Mondjam azt a nővéremnek amit hallani akar, de hazugság?

Bevallom, volt már,hogy rosszul éreztem magam utólag, mert túl hevesen nyilatkoztam a sógoromról a nővérem előtt, tényleg nem akarom őt bántani, de mit mondhatnék, ha a nővérem kérdezi a véleményemet, vagy tanácsot kér?


2017. aug. 17. 22:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Előbb-utóbb úgyis minden kiderül,ha sógorod tilosban jár kiderül! Te pedig ne hazudj a nővérednek,de nehogy úgy tűnjön,mintha uszítanád ellene a végén te lennél a hibás! Ne aggódj,mindenre fény fog derülni! Ez pedig nem számít kibeszélésnek,szerintem.
2017. aug. 17. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%

Hmm... hát értem az írásod lényegét, de sajnos ez meg nem bizonyítja, hogy megcsalja, de persze én is ezt gondolnám.

Nem érdemes a testvéredet megbántani, egyszer úgyis kiderül ha a sógorod nem bír a nadrágjával...

Én csak annyit mondanék, hogy azért "figyeljen jobban"..

2017. aug. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%

Családon belül marad, kibeszéled, na és. Te ilyennek látod őt, nincs ezzel semmi gond, nem lehet mindenkinek szimpatikus egy felvágós ember, nekem sem az. A nővéred viszont bele szeretett valami miatt és ezek szerint ezzel a stílusával együtt fogadta el őt és szeretett belé. Feleslegesen ne hangold ellene, a véleményedet elmondhatod, egyszer, kétszer, na de ne állandó jelleggel.

Ha időd engedi, nyomozz a pali után, csalja e, meg ilyenek.

Lehet csak hülyén, félreérthető módon kezeli a női ismerőseivel a kapcsolatát, közben meg halálosan szereti a nővéredet és eszébe nem jutna megcsalni soha.

2017. aug. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Úgy gondolom,hogy a sógorom szereti a nővéremet, és a családját (ezt is elmondtam már a nővéremnek) de most akármekkora "kan", válasszon a család, és a nők között.Minek kellett neki család, ha még nőket akar hajtani?(mindegy is, az ő dolga)

Nekem tényleg az fáj,hogy látom a nővéremen,hogy legbelül érzi, és tudja,hogy igazam van, de nem tesz semmit, hűségesen otthon várja a férjét, neveli a gyerekeket, mindent megtesz a családért, pedig ő is bulizhatna még, szórakozhatna, kereshetne és megkaphatna jobbnál-jobb férfiakat, mert bármennyire is ott van a sógorom a szeren, minden szempontból, tudok olyat aki jobb(nak tűnt) mint amilyen a sógorom, és mégis koppant, és ez így helyes, ha az embernek családja van.

2017. aug. 17. 23:11
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát na látod ez az, nem szabad alaptalanul vádaskodni, meggyőződés nélkül, anélkül, hogy lenne kézzel fogható bizonyíték a kezedben. Ha láttad volna a sógorodat félreérthetetlen helyzetben másik nővel akkor igen, besározhattad volna joggal, na de így. Csak megzavartad a családi békét, és a nővéred nyugalmát, lelki békéjét, lehet nincs igazán alapja, és nincs ok az aggodalomra. Gondolom nem hülye a nővéred sem, ha valami nem stimmt magától is rájött volna.
2017. aug. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
79%
Az hogy villant a kocsikulcsal meg a zsetonnal az egy dolog. De te már most tényként kezezeled hogy félreqr. Sőt már aggitálod is a nővéred ezügyben. Ez nem valami okos dolog.
2017. aug. 18. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Soha nem mondtam ki,hogy megcsalja, csak utaltam rá.

Mint írtam, mondhatnám azt is,hogy áh nem dehogy, de annak mi értelme?Nem azt gondolom, még akkor is ha a nővérem azt akarja hallani.

Azért 6 éve én is ismerem a sógorom, még ha nem is olyan mélyen, de ő tipikusan az a ki ha nem én, alfa hím vagyok, minden nőt meghódítok, vagy így vagy úgy (ezt csak ő tudja)

Egy szűkebb családi összejövetelen ecseteli,hogy mennyire szexmániás, és egy napot sem bír ki nélküle, de amikor külföldön van 1 hétig akkor majd beéri a kezével, amikor valószínűleg ott is flörtölget nőkkel, és ezt hogy derülne ki?!

Ezen dolgok összessége,hogy szinte egyértelmű, hogy valami nem kerek...egy olyan személyiség, olyan lehetőségekkel.


A nővéremet meg ha szereti,ha nem, akkor is otthon várja, jól néz ki még mindig, neveli a közös gyerekeiket, kell ennél több?

2017. aug. 18. 07:30
 8/15 anonim ***** válasza:

Prémium márka? BMW, vagy Merci? Naggyon gáz, mifelénk a gazdagék Teslával nyomják, meg Ferrarival. :)


Mellesleg meg az ő dolguk, az hogy a sógornak ennyire nincsen önvbizalma, hogy kényszeresen mutogatnia kelljen a pénzét, meg flörtölnie kelljen, hogy valakinek érezze magát, azt majd megoldják.


Ettől nem biztos, hogy félredug, szimplán csak egy alacsony önértékelésű pasas, aki így kompenzál - az más kérdés, hogy a tesód helyében ezt nem tűrném, mert egyrészt röhejes, másrészt sértő rám nézve.


28n

2017. aug. 18. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Egyébként mi ilyen "jóakaró" - értsd mindenbe beeugató lány miatt mentünk szét az exszel.

Ő is kitalálta, hogy biztosan hazudozok, meg csalom őt, aztán ment a nagy koppanás, mikor az ex kérdőre vont.


Leültettem a gép elé, és a "kérdéses férfival" történő minden levelemet végigolvashatta, az összes vele váltott sms-t megmutattam neki.

Akkor zuhant meg, mikor csak úgy mellékesen odavágtam neki, hgoy a srác az unokaöcsém és nem vonzódom hozzá szexuálisan, csak épp ezer problémája van, és én meghallgatom őt, nem csak szekálom, mint az anyja.


Na, utána persze jött a térden csúszás, de részemről lezártam a dolgot.

Akiben annyi gerinc nincs, hogy elém álljon, kérdezzen, hanem inkább mással beszél ki, ráadásul alaptalanul vádaskodik, arra nincs szükségem a továbbiakban - a "barátnőmet" beleértve.


Szóval én a helyedben piszok gyorsan kimásznék a másik életéből, mert ha bebizonyosodik, hogy a sógorod nem kefél mellé, akkor jogosan leszel szemét mindenki szemében.

2017. aug. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Az jobb lenne,ha a tesód összefeküdne boldog-boldogtalnnal? Szerintem is szállj ki az életükből,mert attól,hogy ismered 6 éve,nem ismered jobban,mint a felesége!! Bírom,mikor valaki nem tud külömbséget tenni a sógor és férj fogalma között:(

Tudod,a férj-feleség kapcsolat sokkal bensőségesebb,mint a sógori,ugyanis az ember otthon nem kell szerepet játsszon. A nővéred biztos jobban tudja,hogy megcsalja-e. Vagy ő is úgy gondolja,hogy megteszi? Ha igen,akkor sem lenne szabad nyilatkoznod,mert ha tévedsz,de bemagyarázod a tesódnak hogy megcsalják,és ott marad a gyerekekkel,biztos nem fogja neked megköszönni,hogy beleugattál.

Ha konkrétan csókolózni látod a pasit,akkor is meggondoltan kell tálalni! Nem hogy :kulcsot pörget,pénzt villant,külföldre megy= hűtlen. Keresztbe akarsz tenni a palinak,mert utálod,csak ha rosszul sül el,akkor a tesódnak és a gyerekeknek teszel alaposan keresztbe. Meg magadnak egy életre,de azt megérdemelnéd.

2017. aug. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!