Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Barátnőmhöz mentem át autóval....

Barátnőmhöz mentem át autóval. Mire kimentem az autónak a ház felöli kerekét leeresztették. Másnap is elmentem és akkor is leengedték a ház felöli kerekét. A bátyja autósszerelő. Biztos hogy ő volt. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. szept. 23. 20:36
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%
Nem lehet megoldani, hogy bevidd az udvarra éjszakára? Ha akkor is leeresztik, akkor tényleg esélyes, hogy a bátyja a ludas. Vagy másik megoldás hogy bicóval mész, amit biztosan be tudsz vinni és nem nyúlhat idegen hozzá. Miért gyanakodsz egyből a bátyjára?
2018. szept. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
92%

Miért vagy biztos benne, hogy a bátyja volt? (Ahogyan más már írta, nem kell ahhoz autószerelőnek lenni, hogy egy autógumit leeresszen az ember.)

Ha tényleg a bátyja volt, akkor kérdezd meg tőle egyszerűen, hogy miért csinálta. Esetleg a barátnődtől is érdeklődhetsz, hogy szerinte netán zavarta a bátyját, hogy odaálltál, vagy veled van valami baja, vagy irigykedik a kocsidra, vagy mi a csoda lehet a háttérben?

2018. szept. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Miért tenné ezt a bátyja?

Egyébként lehet senki nem ereszti le, lehet egyszerű lassú defekt van, valahol szökik a levegő, ami lehet szelephibától kezdve a gumi sérüléséig bármi. Ha csak ott történik ez, akkor biztosan valaki szándékosan engedi le. De lehet akár egy szomszéd is aki direkt ki akar szúrni veled, de lehet akár egy egyszerű suhanc aki épp unja magát.

2018. szept. 23. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

egyszer a jobb máskor pedig a bal hátsó kerék lett a szelep kitekerve.

Azért gyanakszom rá mert ilyen fajtáju azt mondják páran.

2018. szept. 24. 00:21
 15/21 anonim ***** válasza:
85%

Azt mondják páran, hogy ilyen fajtájú, te meg erre azt mondod: "Biztos hogy ő volt."

Hát öregem, te aztán könnyen rásütsz bármit bárkire.

2018. szept. 24. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%

"Barátnőmhöz mentem át autóval."


Biztos vagy benne, hogy csak a te barátnőd??

Esetleg egy másik pasas tette aki féltékeny arra, hogy veled is kavar a csaj.

2018. szept. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim válasza:
92%

A szeme előtt hugg*ozd le mind a négy kereket

😂

2018. szept. 25. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Onnan tudom, hogy ő volt mert a barátnőm muterja is azt mondja, hogy szerinte ő volt! Szóval egyértelmű. Megkérdezem mégegyszer. Mit tegyek? Azóta 2 szer megcsinálta.
2018. okt. 7. 20:47
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Elég kattant egy alak lehet, hogy ezzel boldogítja magát. A helyedben megpróbálnám tetten érni valahogy, vagy szembesíteném a dologgal, ha ennyire biztos, hogy ő csinálta. Amúgy én addig nem járnék oda, ameddig le nem áll ezzel a hülyeséggel, vagy csak akkor, ha a srác/pasi nincs otthon. A barátnőd és a családja nem tesz semmit ez ellen? Csak szimplán elfogadják a tényt, hogy ez van, és senki nem mondja neki, hogy "Te, Pityu, figyu már, azért le kellene állnod"?
2018. okt. 7. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
És azt nem mondta meg a barátnőd "mutterja", hogy szerinte miért csinálta?
2018. okt. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!