Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ti figyelmeztetnétek a testvér...

Ti figyelmeztetnétek a testvéreteket, ha szerintetek a vesztébe rohan, ha a jelenlegi barátnőjével tervez hosszútávon?

Figyelt kérdés

2018. nov. 19. 19:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
80%

Figyelmeztetni nem, mert semmi jogom beleszólni a magánügyeibe, de esetleg EGYSZER (és nem többször) elmondanám, milyen problémát látok.

De ha a szokásos " az öcsém/bátyám barátnöjét utálom" jellegü kifogásod van, akkor jobb, ha megtartod magadnak a véleményedet.

2018. nov. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
100%
Beszélnék vele, és elmondanám normálisan hogy szerintem mi baj van a nővel. De nem győzködném. Csak engem utálna meg miatta. Mindenki a saját kárából tanul.
2018. nov. 19. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Én is arra gondoltam, hogy az észrevételeimet, számomra aggodalomra okot adó dolgokat mondanám el neki, mint a SAJÁT véleményem... megmondani, mit csináljon, úgysem lehet.
2018. nov. 19. 19:26
 4/44 anonim ***** válasza:
96%

Változó... És sok függ attól, hogy hogy vezeted fel. Aki szerelmes, az úgy reagál akár egy jóindulatú figyelmeztetésre is, hogy fuj de gonosz vagy, mit fáj neked az ő boldogsága, semmi közöd hozzá. Miközben azért valljuk be, vannak dolgok, amiket ilyen állapotban nem vagyunk hajlandók meglátni.

Próbáld meg vele közölni, hogy nem kívánsz beleszólni az életébe, de ezek és ezek a dolgok aggasztanak: és itt szépen személyeskedés nélkül elsorolni h mi zavar. Innentől kezdve azt kezd az infóval, amit akar, tényleg nem a te dolgod lesz, viszont megtetted, amit meg kellett. Hadjáratot azért ne folytass ellene, ha nem fogadná meg a tanácsodat.

2018. nov. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
96%
Igen.
2018. nov. 19. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
25%
Nem kell figyelmeztetnem, 15 éves koratól minden kapcsolata véget ér 2 éven belül. Azt hiszem már kezd rájönni hogy alkalmatlan parkapcsolatra.
2018. nov. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
86%
Ha párkapcsolati dologról van szó, akkor semmiképpen nem szabad beleszólni. Nekem a fiam párválasztásánál voltak rossz sejtéseim, holott kevesebbet tudtam, mint a fiam. Be is következett a válás 7 év múlva, amikor már volt egy unokám is. Ha előre jelzem aggodalmaimat, akkor talán a fiam nem lett volna boldog az első években sem, mert beleültettem volna a bogarat a fejébe. Egyébként is, az érzelmektől eltelve az ember valóban "másállapotban" van, elvész a realitásérzéke és ellenséges megnyilvánulásként értékel minden ellentétes véleményt. Ezek a dolgok agyilag normális embernél nem számítanak életet veszélyeztető vészhelyzetnek, ezért nem helyes a "vesztébe rohan" kifejezést használni, túldramatizált a dolog.
2018. nov. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
96%
Próbáltam finoman terelni. Nem sikerült, azóta elvette feleségül.
2018. nov. 19. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
82%
Már egyszer megkérdezted de akkor se tetszettek a más véleményü válaszok. Tessék ez remélem tetszeni,fog keverjél be, zsarold meg vmivel a tesodat,járasd le őket egymás előtt,az én sogornőm is ilyen szarkeverő módszerekhez folyamodott és nem érti a tesoja miért nem is köszön már neki a férjem, Hajrá..
2018. nov. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
95%

Megmondtam neki, hogy csalja a nője. Csak legyintett, aztán eljegyzés után pár héttel lemondta a menyasszony az esküvőt, mert "beszélget valakivel egy ideje".

Tök mindegy mit mondasz, vannak emberek, akik akkor sem vesznek észre semmit, ha az orruk előtt zajlik. Nem azért, mert hülyék, csak nem akarják meglátni a valóságot. Elmondhatod neki, de semmit sem ér.

2018. nov. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!