Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Összevesztem az unokatestvérem...

Összevesztem az unokatestvéremmel, és ugye egy osztályba járunk, és folyamatosan kibeszél, beállít az osztályba lévő összes lány előtt rossznak, és most mindenki engem beszél ki, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Tényleg kezd elegem lenni ebből,már év eleje óta ez megy,mindent rám ken,még a régi dolgokat is,pedig én már rég nem akartam foglalkozni ezekkel,amint hátat fordítok nekik már kibeszélnek,DE közben azok akik a másikat is kibeszélik,tehát az osztályomból elegem van (csak a lányokból jobbára). Aztán ha elmondom a szüleimnek hogy mi a helyzet köztünk és úgymond "szembesítés" következik,valamit mindig ki tud találni hogy ha egy kicsit is,de akkor is én legyek a rossz. Mit kellene tennem ? Nem foglalkozni ezzel az egésszel?

2015. máj. 12. 18:27
 1/2 anonim válasza:

Oda kell menni a lányokhoz ès el kell mondani hogy nem igaz ez az egèsz csak az unoka tesód mondja ezt mert össze vesztetek...

Ha megèrtik akkor jó,ha nem akkor meg szard le őket...

2015. aug. 22. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nevesd ki.

Mutasd meg neki hogy teszel arra hogy így viselkedik veled. Az nem baj ha igazából bánt téged. Semmi sem idegesíti jobban az e fajta embereket mint ha nem vesznek róluk tudomást. Ha ez bejött, akkor próbáld kideríteni ennek az okát. Esetleg féltékenységből csinálja. Ha ezek meg voltak, szembesísd az érzelmeiddel. Ki tudja, lehet legbelül ő is meg van bántva valamiért. Talán mert a családban úgy veszi észre téged jobban kedvelnek, de lehet hogy a magánéletében, a barátaival érték sérelmek és rajtad tölti ki a dühét.

2016. márc. 15. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!