Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Miért érzem ezt a húgom...

Miért érzem ezt a húgom iránt? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Két húgom van 26 és 17 évesek. Valahogy azt érzem, hogy az idősebb húgomat jobban szeretem, és teljesen máshogy viszonyulok hozzá mint a fiatalabbhoz, őt nem tudom úgy szeretni. Sosem tett semmi olyat, ami ezt kiválthatta volna, és én mégis ezt érzem pedig tudom, hogy nem szabadna. Miért van ez, mit tegyek ellene? 32N

2018. dec. 9. 19:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű, az idősebbik húgodhoz korban közelebb állsz, gondolom több a témátok is.
2018. dec. 9. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De...ez más valahogy. Nem érzek iránta semmit...
2018. dec. 9. 19:54
 3/4 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Túl nagy a korkülönbség, azért nem érzed úgy. Nem voltak meg a közös dolgaitok, fejlődésetek.
2018. dec. 9. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Túl nagy a korkülönbség. A nagyobbikkal együtt nőttél szinte fel. Ha nem is sokáig de megvoltak a közös játékok. A kicsi mire óvodás lett már lehet otthon sem éltél.
2018. dec. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!