Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nektek belenyúlkál a tesótok...

Nektek belenyúlkál a tesótok a telefonotokba?

Figyelt kérdés

Egyszer egy életreszóló balhé lett, mert megmutatta anyáméknak,hogy egy fiúval beszélek. Meg amikor megvettem a tableetet, azt is mindig olvasta, hogy kiírta a Facebook értesítéseket. Évek óta csinálja, anya hülye lenne hozzá.


De ha én egyszer ránéztem az övére, mert hívta valaki, akkor le voltam szúrva. Évek óta csinálják.


2019. febr. 25. 20:56
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A telefon magánszféra. Én biztos nem engedném. Az enyém le van zárva és így senki nem fér hozzá rajtam kívül. Zárd le te is és akkor nem nyúlkálnak hozzá.
2019. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
ha van ujjlenyomat olvasó a telódon akkor azt állítsd be és így nem fogja senki sem tudni feloldani csk is te.
2019. febr. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A pénztarcámba nyúlkál. 29n
2019. febr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos megverném, ha ilyen testvérem lenne. Akkor többet nem nyúlkálna.
2019. febr. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Facebookomba ia be volt lépve egy ideig, nem tudom, hogyan csinálta... Most telefon kódos, így nem tud...
2019. febr. 25. 23:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Mai telefonok 90%-án van ujjlenyomat olvasó. Sokra így nem megy vele.
2019. febr. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mondjuk az azért tényleg izgat, hogy mi játszódik le egy csaldban, mire odajutnak, hogy a két testvér se képes bízni a másikban... otthon az íróasztalainkra van kiragasztva a jelszó és a feloldókód, de valahogy mégse turkálunk a másik cuccában, csak ha ő kéri (mert pl. otthonhagyta vagy ilyesmi)
2019. márc. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!