Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Adott egy nem nagy értékű...

Adott egy nem nagy értékű közös autó bátyámmal. És vannak gondok a közös költséggel. Ti hogy látjátok jónak?

Figyelt kérdés
Adott egy auto bátyámmal amit én használok már csak lassan 2 éve. A tavalyi műszaki költség természetesen csak az én terhemre ment és a fentartása is. Nem rég belém jöttek hátulról és betétlapot töltettem. Mivel a hivatalos tulaj ő igy őt keresik a biztositotól is. Most hogy jönne a pénz vissza igy tarsa a markát és ő akkarja megszabni mennyit ad belőle. Természetesen felajánlottam a fele felét de ebbe nem akkar bele menni.A tavalyi műszaki majdnem 200 volt amit én áltam teljes egészébe mikor kelett volna jönni szerelni nem ért rá. És persze egyszerre ezt mondja hát már két éve lassan te használod nekem nincs közöm hozzá. Szerintetek ebben az esetben mi lenne a helyes? Vagy mi lenne az emberi megoldás? Az én meglátásom hogy igazából eddig nem volt köze hozzá akkor most mért lenne. ( Nem lessz a javitásra költve mert adott egy donor.) Köszi a válsszt a kötekedést hanyagoljuk.

2019. márc. 15. 19:06
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Ez egy értelmes válasz volt csak nem a kérdésre. Tisztában vagyok ezzel a válasszal de a kérdés nem erre irányult amit szerintem megfogalmaztam normálisan csak sok okos ember van köztünk.... Nem is vagyok meglepődve mért tartunk itt...,
2019. márc. 19. 00:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!