Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy 1.4 - es 6-os Golf (2009)...

Egy 1.4 - es 6-os Golf (2009) szervize ami olajcseret, fekfolyadekcseret, pollen és levegő szűrők cseréjét jelenti, az munka költséggel mennyibe kerül körülbelül? Köszönöm a segítséget!

Figyelt kérdés

2019. febr. 15. 15:27
 1/3 veterán vas ***** válasza:

A helyedben fölhívnám a legközelebbi VW szervizt, és megkérdezném.

Ők bizonyára tudják......

2019. febr. 15. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

VW szervíben 100-150eFt.


Én pont most kértem ugyanezekre árajánlatot, pontosabban olaj, olajszűrő, üzemanyagszűrő, légszűrő, pollenszűrő és fékfolyadékcsere 126eFt lett volna.


Ehelyett a fék kivételével mindent megcsináltam magam prémium anyagokkal 28eFt-ból. A féket meg beméretés után számlaképes műhelyben csináltatom, ha szükség lesz rá.

2019. febr. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a segítséget!

Én is megkérdeztem egy márka szervizt, nekem is ennyit mondtak körülbelül. Viszont ezt nagyon túlzásnak tartom ezt az árat, értem, hogy márka szerviz... Jól tetted, hogy magad oldottad meg inkább! Én is kitalálom még, mit csináljak.

2019. febr. 17. 10:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!